reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój dziecięcy

reklama
wiki niestety chyba nie bedzie mial nidgy swojego pokoju chyba ze sie uda jakims cudem znalezc takie mieszkanko jak narazie bedzie mial swoj "kacik"
lezy jego dywanik z droga :-) a nad lozczkiem poleczki z zabawkami no i oczywiscie jego kochana lampka nocna :-)
 
Aga mój mały tez nie ma swojego pokoju i nie wiem czy będzie miał, ale ma pół naszej sypialni, jego strona jest niebieska ma swoje skrzynki z zabawkami i zdjęcia nad łóżkiem swoja komodę na ubrania nasze jest tylko łózko he he :-)już wczesniej wklejałam zdjęcia pokoju:-) i nie ważne że nie ma swojego na razie ma swój kącik i jest dobrze a martwić sie będę jak bedzie starszy:tak:

a pomysłów na urządzenie pokoju mam dużo tylko gorzej z realizacją:tak:
 
Aga mój mały tez nie ma swojego pokoju i nie wiem czy będzie miał, ale ma pół naszej sypialni, jego strona jest niebieska ma swoje skrzynki z zabawkami i zdjęcia nad łóżkiem swoja komodę na ubrania nasze jest tylko łózko he he :-)już wczesniej wklejałam zdjęcia pokoju:-) i nie ważne że nie ma swojego na razie ma swój kącik i jest dobrze a martwić sie będę jak bedzie starszy:tak:

a pomysłów na urządzenie pokoju mam dużo tylko gorzej z realizacją:tak:
Pisz jakie masz pomysły, aby nie zaginęły w akcji;-):-D
 
Jagna, Thomas ma pokoj z motywem z Kubusia Puchatka. Wczesniej mial fantastyczna tapete z Anne Geddes. Niestety po przeprowadzce trzeba bylo pokoik urzadzic od nowa. Brakuje mi tylko jakiejs fajnej polki, na ktorej moglabym poukladac wszystkie maskotki jakie ma. A swoja droga, nie wiem jak wy, ale dla mnie dawanie tych wszystkich pluszakow w zwiazku z narodzinami jest idiotyczne:crazy: Teraz mam spora kolekcje, a maly i tak sie nie lubi nimi bawic.
 
Jagna, Thomas ma pokoj z motywem z Kubusia Puchatka. Wczesniej mial fantastyczna tapete z Anne Geddes. Niestety po przeprowadzce trzeba bylo pokoik urzadzic od nowa. Brakuje mi tylko jakiejs fajnej polki, na ktorej moglabym poukladac wszystkie maskotki jakie ma. A swoja droga, nie wiem jak wy, ale dla mnie dawanie tych wszystkich pluszakow w zwiazku z narodzinami jest idiotyczne:crazy: Teraz mam spora kolekcje, a maly i tak sie nie lubi nimi bawic.
Celinka nie dostała żadnego pluszaka. Wszystkie ma po mnie, bo ja kolekcjonowałam. Troszkę nowych dostałą ale to teraz, od znajomych a najwięcej teraz jak była w szpitalu.
 
reklama
Do góry