reklama

pokój dziecięcy

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez mamaA, 12 Kwiecień 2010.

1. mamaA

mamaA Fanka BB :)

Robię małe przemeblowanie w pokoju mojego synka. Na początku myślałam ,że skończy się na tym,że parę rzeczy przesunę, kupię jeden mebel i wszystko będzie ładnie wyglądało,ale niestety to nie takie proste. Ściany w pokoju wyglądają fatalnie, nie mam ochoty na kolejne malowanie więc pomyślałam o jakiejś fajnej tapecie. Zrezygnowałam już z tych typowo dziecięcych( bo dzieci bardzo szybko dorastają) i myślałam nad jakąś "rozwojową". Co sądzicie o tej Sklep Internetowy oferuje tapety ścienne, farby, naklejki wielkoformatowe, masy tynkarkie, szablony - Tapeta na flizelinie do salonu Marburg RAVENNA 50334

2. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Szczerze wogole mi nie pasuje do pokoju dzieciecego... No i nie widze w niej nic "rozwojowego " ;-) jak juz nie chcesz nic w dzieciece wzrory to chociaz moze jakies fajne kolory...Ten jakis taki przytlaczajacy mi sie wydaje.. A ile Twoje dziecko ma lat ,ze szybko wyrosnie z "dzieciecych wzorow"?

3. reklama
  4. fiuufiuu

fiuufiuu a to Iza

5. Agatkas

Agatkas Mamusia Zuzolka

Moim zdaniem niestety okropna, babcina, przytłaczająca:(
    Ja bym kupiła jakąś np w pionowe pasy w trzech czy czterech kolorach....nie dziecinne i nie babcine....

6. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

7. tosinka

tosinka Zaciekawiona BB

Poleć forum