reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoj/kącik/inspiracje dla naszych skarbów !

koronka dopiero teraz zobaczyłam fotę pokoiku.. piękności ! :D różowy, ale śliczny, stonowany :) bardzo mi się podoba

Czoperka, fajowy klimat.. no i wydaje się wygodny taki system.. u mnie nie do zrealizowania z powodu nieustawności pokoju w takim połączeniu.. ale u Ciebie wygląda super

a ja nakleiłam dziś naklejki na jedną ścianę ! miałam to już zrobić wieki temu, jak Wam pisałam, ale tak mnie to stresowało, że odkładałam to jak mogłam.. i tak oto wzięłam się dziś.. ale na razie tylko za jedną ścianę, a i tak zeszło mi, jakbym trzy pokoje okleiła.. jutro do klejenia pójdzie druga :) jak popiorę pościele/ochraniacze to ułożę wszystko i wrzucę Wam fotkę mojego żółto-szarego szaleństwa :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
20150520_120732.jpg20150520_120709.jpg20150520_120614.jpg20150520_120632.jpg

no to na razie tyle. mysle ze w przyszlym tygodniu bedzie calkiem wykonczony.. sa jakby dwa pokoje jeden mniejszy tam bedzie komoda stolik z kolejka a w tym wiekszym dwa lozka i szafa wielka. te paski beda miec za glowa no i tam tez sa dwa kinkiety..
 

Załączniki

  • 20150520_120732.jpg
    20150520_120732.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 324
  • 20150520_120709.jpg
    20150520_120709.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 321
  • 20150520_120614.jpg
    20150520_120614.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 298
  • 20150520_120632.jpg
    20150520_120632.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 323
aleeee macie przestrzeń.. heh.. ja Wam wrzucę kiedyś foty mojego... KĄCIKA dla dziecka :D:D
mam chyba taki sam odcień w swojej sypialni :)
 
paskow juz nie bedzie.. wczoraj kupilismy kolorowa tapete z sowami.. zakleimy te paski.. widac mojemu tez nie za bardzo sie te paski widzialy bo w sklepie nie protestowal.. :D widzicie jeszcze troche drogi przed nami do skonczenia tego.. no ale juz nie straszy dziura w podlodze i w suficie.. :) co do metrarzu no to prawie wszusytkie pokoje mamy takie wielkie bo pierwotnie to bylo male mieszkanie w mniejszym byla kuchnia a w wiekszym pokoj.. mieszkamy w starej kamienicy i byla budowana typowo pod lokatorow.. jak sobie pomysle ze jeszcze w latach 90 mieszkalo 6 rodzin to sie wierzyc nie chce. jeszcze z kibelkami na dworze.. brr... masakra.. ale byly tak poniszczone te pokoje ze wszystko trzeba robic praktycznie od golych scian..teraz mieszkamy tylko my na pietrze i tescie na parterze.. ale wiecie nie ma to jak maly domek ... takie wielkie zamczysko to tylko ogromne koszty.. jeszcze ten konserwator..
 
Ale pomysl ile miejsc macie :) w blokach znow nie jest za Duzo, a w domku wiecznie cos do pracy. My dopiero wrocilismy z uk 3 tyg temu do domku I maz juz stwierdzil ze moS to sprzedamy I pojdziemy do blokow bo caly czas cos jest do roboty :) ale ja nie oddalabym naszego domku na wsi. Jeszcze do tego dwa bociany udomowily Sie u nas na drzewie :) chyba daja mi znac ze to juz niedlugo :)
 
no to pomysl ile roboty jest w ponad 110 letnim zamczysku.jeszcze z takim wielkim ogrodem.. :D poprostu nic sie nie konczy... no ale co nasze to nasze.. :)
bociany :D a wiesz ze moj chcial w ogrodzie zbudowac taki podest zeby sie osiedlily. ale ldwiodlam go od tego bo od nas na stawy jest kawalek i watpie by ktorys sie u nas osiedlil.. mamy za to 6 gniazd kosow w ogrodzie.. Teos biega codziennie i sprawdza czy juz sie wykluly czy nie.. i czy ptaszkowa mama siedzi na jajkach.. a noca na starej czeresni spia bazanty.. :) i pomyslec ze z drugiej strony domu uroslo wielkie blokowisko..
 
My na szczęście wybudowalismy dom 2 lata temu i na razie nic w nim nie trzeba naprawiać :-)
Choć czasem tęsknię za blokami bo tam 50 metrów było do sprzątania a tu ok 180 m :-S
Ale fakt okolica zielona lasy pola mało ludzi :-D
 
Dziewczyny domek to super sprawa! Własny ogród,więcej intymności. Moi rodzice i teściowie mieszkają w domach i zawsze miło posiedzieć na tarasie.
My wybraliśmy blok,bo w Krakowie cieżko znaleźć fajne miejsce na dom. Poza tym przerażały mnie koszty utrzymania domu (jednak to jest spora różnica).
Ale powiem szczerze ze teraz troszkę żałuje :( no coz,sami tak chcieliśmy wiec nie ma co narzekać.
Asiorreek dobrze ze dogadaliście sie z mężem co do tapety,czekamy na efekt i zdjęcie :)
 
reklama
no chyba sie wsciekne .. chce dolaczyc foto i mnie caly czas wywala.. :/ macie tusypialnie chlopcow20150615_190007.jpg20150615_190025.jpg
 

Załączniki

  • 20150615_190025.jpg
    20150615_190025.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 328
  • 20150615_190007.jpg
    20150615_190007.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 306
Do góry