reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoj/kącik/inspiracje dla naszych skarbów !

Koronka - dzisiaj wpadł mój tatko i zaczął malowanie, ale na razie od sufitu, więc nie ma co wrzucać, ale będę na bieżąco pokazywać postępy ;)

Koga - pokój synka świetny, bardzo praktyczny - pomysł z półkami skrzynkami, mega fajny! No i medale na ścianie fiu fiu ;))
 
reklama
A propos pościeli to wcale nie opłaca się kupować w sklepach na allegro zestaw 11elementow 200 zl
 
kotuu ja mam po młodszej córce właśnie materac - kokos z jednej strony a z drugiej chyba pianka i zmieniałam co jakiś czas strony materaca.
Garbola fajnie to zaprojektowałaś :)
Koga
świetny pokój, taki chłopięcy :)

Reszta inspiracji tez super, mnie się podobają połączenia bieli z brązem lub szarością.
 
kotuu Starsza córka spała na całym kokosowym materacyku przez chyba ponad 3 lata i żadnych robaków nie było ;)
 
My mamy kokos, pianka, gryka i przekładam od czasu do czasu stronami. Co do robaków nie zauważyłam ale w sobotę dokładnie go przejrzę. Nigdy się z tym nie spotkałam
 
reklama
To Antosiowy pokoj, ale ba pewno sie troche pozmienia jak siostra dolaczy ;)
ImageUploadedByForum BabyBoom1423142011.579094.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1423142011.579094.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1423142011.579094.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 158
Do góry