reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoj/kącik/inspiracje dla naszych skarbów !

reklama
Witajcie, dziewczyny. Zazdroszczę bardzo wszystkim z dużymi pokojami dla dzieci! My będziemy mieć osobny pokój dla dziecka, ale do tej pory pomieszczenie to służyło za "biuro" męża i stoi w nim wielkie biurko i półki na papierzyska. Ponieważ pokój jest nieduży, dla dziecka zostanie jedynie kącik. Jest tam też wersalka, na którą będę musiała się przenieść przez pierwsze miesiące ze spaniem, bo nasza miniaturowa sypialnia nie zmieści łóżeczka dla dziecka. Trudno - jak mąż będzie tęsknił, niech się gniecie ze mną na wersalce w pokoju dziecięcym :D

Ja jeszcze nie kupuję mebli, ale powybierałam już mnóstwo rzeczy i chciałam się podzielić z Wami pomysłami :D Ten pokoik jest w dwóch kolorach - 2 ściany są słoneczno-żółte, a 2 szare i postanowiliśmy nie przemalowywać, więc muszę się trzymać teraz tego trendu :D

Wybrałam już łóżeczko:
Klupś, Safari Zajączek, Łóżeczko niemowlęce, drewniane, 60x120 cm, bez szuflady za 229,99 zł - Klupś - Świat niemowlaka - Smyk.com
tyle, że z półką. Mamy wszystkie meble w tym pokoju w jasnym drewnie i takie właśnie kwadratowe-kanciaste, więc wpisze się w krajobraz :D i cena super.
Na szarej ścianie stoi smutna wersalka, którą zamierzam przykryć jajecznym kocem z h&y, który już kupiłam, bo bałam się, że mi ucieknie:
home&you - Koc Risotto

I na kocu będą 3 szare poduszki - dwie w kropki i jedna w sówki :)
Bez tytułu.jpg
A nad łóżeczkiem będą naklejki 15x15cm w kolorach pasujących do pokoju
2.jpg4.jpg8.jpgBez tytułu.jpg

Ja jestem za samymi zwierzakami, ale mąż walczy jeszcze o słoneczko i dwie chmurki, co ja osobiście uważam za nieco tandetne, no ale nie wiem, czy uda mi się wygrać w tej kwestii ;)

Pomysł na razie jest w głowie. Z realizacją czekam na maj (termin mam na końcówkę czerwca). Mam nadzieję, że Wam się podoba :) Mogę jeszcze wiele pozmieniać, więc jeśli widziałyście gdzieś jakieś fajne rzeczy w koncepcji żółto-szarej to będę wdzięczna za sugestie :)
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 105
  • 2.jpg
    2.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 88
  • 4.jpg
    4.jpg
    8,1 KB · Wyświetleń: 93
  • 8.jpg
    8.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 98
  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 97
kurcze, dziewczyny, byłam wczoraj w sklepie i widziałam łóżeczko Zajączek z Klupsia na żywo i tragedia! całe się trzęsło i te białe elementy są porobione z takiej chamskiej białej płyty z plastikowymi sklejkami na rogach.. mąż powiedział, że w życiu czegoś takiego nie kupi.. i w sumie ma rację chyba.. choć klupś nie ma takiech najgorszych opinii na forach :/ kurcze jednak wszystko trzeba na żywo obejrzeć :/

dziewczyny, ratujcie, macie już może jakieś dobre łóżeczka? polecacie jakąś firmę?
może lepiej faktycznie szarpnąć się na łóżeczko z litego drewna i przynajmniej będzie bank, że postoi przy więcej niż jednym dziecku..
 
Myszkajoasia śliczne te mebelki, przydałoby się jeszcze zdjęcie z przodu łóżeczka, bo ciekawa jestem czy są tam te same sówki co na komodzie :-D
 
Tak na razie tylko to bo póki co do pół roku mam miejsce :-) a jak będzie mało to w garderobie się zmieści :-)
 
myszkajoasia piękne mebelki! już na zdjęciu widzę, że zupełnie inna bajka niż te "zajączek".. malowane drewno, a nie płyta z trotami.. mi niestety do pokoju białe meble nie pasują za nic.. muszę porozglądać się po sklepach za innym egzemplarzem, bo szukanie w internecie to jednak niewypał.. ja muszę dobrze potelepać łóżeczkiem zanim stwierdzę, że jest zdatne.. bo jak mała wda się w tatę to byle jakie łóżeczko rozniesie w proch, jak tylko zacznie wstawać
 
reklama
Myszkajoasia dzięki, śliczne te sówki, nie widziałam jeszcze tego modelu, ja miałam łóżeczko dla synka też klupś model safari z żyrafą, wenge z kremowym, ale teraz zastanawiam się właśnie nad całkiem białym, prostym łóżeczkiem, a na pierwsze 3m biała kołyska a co :-D
 
Do góry