reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoj/kącik/inspiracje dla naszych skarbów !

Czy któraś z Was użytkuje komodę z przewijakiem? Bo wydaje mi się, że to dość praktyczny sprzęt - pieluszki i ubranka w szufladach pod ręką. Taki mebel maluszka.
 
reklama
Czoperka to moja pierwsza wiec ci odpowiem na to pytanie dopiero po urodzeniu :-D ale myślę że będzie ok :-) do tego mamy jeszcze wanienke taka mobilna :-) z przewijakiem i półkami pod :-)
 
O coś takiego mamy :-)
 

Załączniki

  • 1426504467196.jpg
    1426504467196.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 112
Czoperka ja mam taka komode ale to moje pierwsze dziecko. Ale kupilam ze wzgledu na to, ze bratowa i dwie szwagierki nachwalic sie nie mogły. Bratanek ma 2,5 roku i dopiero tetaz sciagneli przewijak, ale dlatego, ze sie niedlugo siostra urodzi. wszystkie korzystaja dlugo bo nawet jak musisz brzdaca ubrac, pokremowac po kapieli (nawet jesli nie korzysta juz z pampersow) to wkladasz go na komode i masz wszystko pod ręką.
 
reklama
Do góry