reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoj/kącik/inspiracje dla naszych skarbów !

reklama
Mamamila- masz rękę do urządzania nie ma co.

Malinka90- moj młodszy synek np od początku spał sam w pokoju. Miał nianie u nas był ekranik i widziałam i słyszałam co sie dzieje... Ja tam tez miałam łóżko na początku. Tak do
Miesiąca spałam z nim z czystej wygody aby nie chodzić po cc jednak byłam obolała. Potem juz spał sam. Jak skończył miesiąc przysypiał całe noce i tak śpi do tej pory a ma juz 2 lata.
 
Pola zazdroszczę mój ma prawie 5 lat, niby śpi sam ale dale w środku nocy migruje do nas do łóżka, mała na początek będzie miała kołyskę u nas w sypialni, a później pomyślimy o jakimś pokoiku dla niej, bo miejsca mamy.
 
Inzagata- moj starszy tak samo ma 6 lat i tez chodzi prawie co noc. Tylko on od początku spał z nami w pokoju chyba do 3 roku życia bo mieliśmy jeden pokój. Teraz każde dziecko ma swój pokój a i tak starszy chodzi....
 
łóżeczko jeszcze pościel i ochraniacz które się piorą i będzie wsio i może jeszcze zrobię kuleczki :rofl2:
P1010046.jpg
P1010047.jpg
 

Załączniki

  • P1010046.jpg
    P1010046.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 173
  • P1010047.jpg
    P1010047.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 144
ja takie robilam w czerwcu na nasz ślub i wyszły piekne:) ale wyrzucilam glupek:)) bratowa zamowila w necie to faktycznie są gestsze i bardziej twarde ale w sumie na pierwszy rzut oka roznicy nie widac wiec po co przepłacać. Malinka na YouTube znajdziesz filmiki jak je zrobic.
 
reklama
Do góry