reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoj/kącik/inspiracje dla naszych skarbów !

Myszka tez robie te kuleczki do pokoju:) mam już chyba z 5 i jeszcze 4 rolki tiulu. Jutro pokończę.

Karina to zalezy ile tiulu dasz, im wiecej tym sa twardsze, gęstsze i lepiej wyglądają
 
reklama
ciasteczko domyslam się, ze od ilosci tiulu zależy. Wtedy potrzebowalam na raz i mi bylo szkoda kasy na tiul bo potrzebowalam ich duzo;)
 
Ja zrobiłam całą instalację :) Z małej rolki wyszedł mi jeden kulek gęsty i firany. Robiłam z instrukcji na yt
 
O właśnie takie ecru z miętą <3
 

Załączniki

  • 1427408015499.jpg
    1427408015499.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 144
I Jak tan reszta mamusiek ? Nic jeszcze nie gotowe w pokojach? No z Checia bym popatrzyla na wasze piekne kaciki Dla dzieci :) my swoj zaczniemy szykowac pelna para juz od poniedzialku. :) wiec na biezaco bede was informowac :)
 
nam dopiero po 10 maja rodzice dowiozą łóżeczko.. do tego czasu odkładam całą resztę.. póki co w pokoju magazyn na pudła i wory :)
 
reklama
U mnie wszystko dla małej w pudłach i czeka na remont. Musze przegrzebać te kartony i wybrać kilka ciuszków do szpitala.

Ciuchy do szpitala dla mnie czekają na pranie, ale chyba wezmę się za to jutro bo i tak mi się nudzi w tym domu. I może torbę wstępnie spakuję. Niech sobie leży w razie czego. Mój mężu jest taki nieogarły że nie byłby mi w stanie nic dowieźć jakby zaszła potrzeba. Ewentualnie przywiózłby mi jakieś stringi z 3 sznurków i zadowolony z siebie powiedział że przecież chciałam
czarne majtki :-D.
 
Do góry