reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoj/kącik/inspiracje dla naszych skarbów !

reklama
Tiaaa, garderoba to super sprawa, ale pod warunkiem, że skończona ;) U nas w każdym pokoju na górze są garderoby, ale nie każda jest poręczna niestety.
 
Dziewczyny, gdzie kupujecie mebelki? Jakich firm? Ja szukam całego zestawu, w internecie mebelki wyglądają super, ale jak uda nam się coś zobaczyć na żywo to okazuje się, że jakość jest średnia. :( Możecie coś polecić?
 
Minka zazdroszczę garderoby

Ag ja kupiłam meble vox z kolecji magnolia i polecam, rozmawiałam z koleżanką która ma mebelki i sobie bardzo chwaliła :)
 
A to pokój mojego starszego ( sorry za bałagan ) :D :sorry: 056.jpg058.jpg061.jpg062.jpg063.jpg066.jpg
 

Załączniki

  • 056.jpg
    056.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 128
  • 058.jpg
    058.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 128
  • 061.jpg
    061.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 129
  • 062.jpg
    062.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 127
  • 063.jpg
    063.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 134
  • 066.jpg
    066.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 127
Myszkajoasia super pomysl z biurkiem z tych postaw od singierki. Sami robiliscie? Uwielbiam takie kombinacje ;)

Ag ja wlasnie w tym momencie zrobilam zamowienie na mebelki ;)
zamowilismy takie:

Łóżeczko Fino Meble88

Musialam strasznie kombinowac, zeby zmiescic cos do pokoju mlodego. Ile mnie to nerwow kosztowalo! Ale w koncu znalazlam te FINO, czytalam w necie opinie to ponoc sa dobrej jakosci - mi chodzilo glownie o wymiary a te sa malutkie. No i lozeczko z drewnianymi szczebelkami. jak przyjda to Wam napisze :-)
 
Karina88, śliczne te mebelki, Szukałam różnych kolekcji bellamy w Poznaniu, ale niestety akurat Fino nie ma nigdzie "na wystawie", więc koniecznie daj znać jakie wrażenia jak już będą u Was ;)
 
reklama
Do góry