reklama

Pokój maluszka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2012' rozpoczęty przez xdorotaa, 24 Styczeń 2012.

1. xdorotaa

xdorotaa Fanka BB :)

Zapraszam do wstawiania fotek pokoików/kącików Waszych maluszków, a także inspiracji znalezionych w sieci [​IMG]

No ja ide w weekend kupować farby ... szablony na sciane malucha juz kupilam bedzie kolorowa ciuchcia jechala przez sciana a nad lozkiem bedzie wisialo imie myszolca:)
    Dywanik już nabylismy w lekkim pomarańczowym odcieniu:)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 Luty 2012
  2. carla81

carla81 Fanka BB :)

Phil&Teds Vibe: 1.jpg image_func.php.jpg image_func2.php.jpg

Szaleństw jeśli idzie o kolorystykę w tym przypadku brak...był czarny, ten i graffiti...dlatego kusił mnie bardzo joolz....ale wkroczył mąż i mowy nie było o innym jak tylko tym w kolorze Milanu ;D

Jeśli idzie o leżaczek to nabyliśmy już mamas&papas...ale wiecie, że poluję jeszcze na krzesełko do karmienia (a właściwie 3w1) per perego i ono właśnie ma też funkcję leżaczka...więc ten pierwszy zostanie prezentem lub na stałe zamieszka u dziadków ;D

Obecnie mam łóżeczkowy zawrót głowy...zdecydowaliśmy się zakupić jedno łóżeczko turystyczne, które na co dzień będzie stało na dole (mamy małe dwupoziomowe mieszkanie, ale chyba zmieści się pod schodami) i pełniło funkcję kojca...oraz łóżeczko drewniane do pokoiku Klucha...i to musi mieć funkcję wzrostu czyli musi przerabiać się na tapczanik...oto co już oglądaliśmy:
    VOX
    Evolve_dab_cynamonowy_lozeczko.jpg magnolia_lozeczko.jpg oakland-lozeczko_1.jpg pook_pook_lozeczko2.jpg
    QUAX
    Quarr_Grisato_4dea2392399e7_180x180.jpg
    Drewnostyl
    139.jpg 254.jpg
    Timoore
    http://timoore.eu/07/kolekcja/kolekcja_first

Troll
    http://www.lulubaby.pl/zestawy_mebli/

Ostatnia edycja: 25 Styczeń 2012
  3. reklama
  4. alijenka

alijenka Mamcia Nataszki :))

5. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Ja mam coś takiego po Hani. Wg mnie jest to mało funkcjonalne (mówię tu o wannie) bo jak jesteś sama z dzieckiem to nie jesteś w stanie wyciągając go z tej wanny i trzymając w rece nałożyć z powrotem tego przewijaka na wannę bo to jest cholernie ciężkie.

6. Addiena

Addiena MAMUNIA KWIATUNIA

Fajny wozeczek, mozesz wkleic fotkę leżaczka z M&P ?
    Polecam firmę

http://www.meblik.pl

Naprawde fajne mebelki

Aylin- ja zaszalałam z ubrankami dla chlopca, a okazalo sie, ze bede miala corcie. Także mozemy sie zamienić ;)

Ostatnia edycja: 25 Styczeń 2012
  7. mamina karierowiczka

mamina karierowiczka Fanka BB :)

8. carla81

carla81 Fanka BB :)

Ta ostatnia cudowna :D Chyba się skuszę...a teraz uwaga chwalę się...kupiliśmy łóżeczko!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! To moje pierwsze zakupione łóżeczko stąd tyle podniety ;D W sobotę chyba zauważyłam aukcję vox magnolia...podobno używane pół roku w stanie idealnym bez oznak użytkowania...i tak oto w niedzielę Matylka stała się jego posiadaczką za 1/3 ceny sklepowej:
    baby-vox-lozeczko-140-x-70-cm-montana-krem.jpg magnolia_lozeczko.jpg
    Do czerwca chcemy dokupić jeszcze komodę i skrzynię na zabawki...a w dalekiej przyszłości toaletkę :D

magnolia_skrzynia.jpg magnolia-komoda-z-nadrukiem-kratka.jpg magnolia-toaletka.jpg

Zakupy odzieżowo-wyprawkowe:
    "Metkowa" mata do przewijania firmy Snoozebaby złowiona w stanie nowym również za 1/3 ceny rynkowej:
    easey carmel.jpg
    Czaputa i buciory ;D
    090728_elodie_details_0008.jpg elodie-details-muts-black-velvet.jpg elodie-details-muts-black-velvet1.jpg

Ostatnia edycja: 7 Luty 2012
  9. goldenlucy

goldenlucy Fanka BB :)

Ostatnia edycja: 7 Luty 2012
  10. reklama
  11. an.ka

an.ka Fanka BB :)

W kwestii zakupowej wklejam link z meblami. Dziś znalazłam i bardzo mi się podobają. Kiedyś coś o meblach już pisałyśmy, więc kogoś może zainteresuje. My zdecydowaliśmy się, że Kulpsia zostawimy jednak innym. Na allegro też mają dobre opinie - patrzyłam na te, które mówiły o jakości mebli.
    Meble dla dzieci, pokój, meble dziecięce i młodzieżowe, pokoje dla dzieci

12. goldenlucy

goldenlucy Fanka BB :)

Ostatnia edycja: 11 Luty 2012

Poleć forum