reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój maluszka

maćku b. ładnie. a pokaz jeszcze ozdóbki z bliska prosze....

Domki i pudełka:
domki2.jpg
Proporczyki:proporczyki.jpg
Tilda:
tilda zosia.jpg
I imię:
napis.jpg
 

Załączniki

  • tilda zosia2.jpg
    tilda zosia2.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 135
reklama
Josie...dziś listwy przypodłogowe...rolety, sprzątanie i skręcanie mebli...dobrze, że Matyldzie się nie spieszy...;D
 
no ja tez sie ciesze bo u mnie dopiero gladzie na scianie... ale w czwartek przyjezdza wykladzina a pozniej to juz raz dwa i byle zdazylo sie wywietrzyc. w kazdym razie czekam na twoje fotki :)
 
Dokładnie taki, wypróbowywałam na sucho było ok.

ja też mam podobny i baaardzo mi było wygodnie, była to ulga dla kręgosłupa karmić na takim fotelu :)
Szkoda, że nie mam żadnej fotki jak karmię Szymka na fotelu takim. Ale polecam :)

yyyyy mąż mnie zabije jak zobaczy że to tu wkleiłam, więc mam nadzieję, że nie zobaczy, ale widać tu jak na luzaku wyglądało na tym fotelu usypianie Szymka ;P
11%u00252520wrzesie%25C5%2584%25202008_1.jpg

sorry za bałagan, ale wtedy byliśmy zaraz właściwie po remoncie i przeprowadzce i trochę nam zajęło ogarnięcie co gdzie ulokować żeby miało sens, no i chyba co chwile też coś dokupowaliśmy więc i opakowania i kartony były wszędzie :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maćku cudowne dodatki...i ja marzę już o tym etapie, ale już niebawem...
(Za)kątek Matyldy to na planach naszego M garderoba ;P, w praktyce pełniła funkcję graciarni męża...za jakiś czas będzie zakątkiem naszej córy :)
Foty z przed...zdechła ryba na ścianach i odziedziczone meble ;)
DSC_0027p.jpgDSC_0029p.jpgDSC_0031p.jpgDSC_0030p.jpg

W trakcie (starałam się o podobne ujęcia):
102_8820.jpg102_8813.jpg102_8814.jpg102_8815.jpg102_8816.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry