reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Pokoje dla dzieci

Rozwiązania
0
Dziewczyny mam pytanie , mam córkę 12 letnią, syna 9 letniego i w planach trzeciego malucha. Mieszkanie mamy 4 pokojowe . Dwie sypialnie osobne dla dzieci , jedna nasza i salon. I teraz takie pytanie do tych dziewczyn które mają podobny rozstrzał wiekowy do moich dzieci ( licząc to które dopiero się urodzi ) ..
Jak poradzić sobie z brakującą sypialnia dla trzeciego dziecka ?? Nie chcemy rezygnować z naszej sypialni...
Mamy pomysł odkupienia pokoju od sąsiadki, która nam kiedyś to proponowała .. ale co jeśli jednak nie sprzeda ? Dzieci starsze już wchodzą w wiek nastoletni i dojrzewanie ... Chcą i potrzebują swojej przestrzeni ... Nie chcę wsadzać ich do jednego pokoju ani wprowadzać im kilkuletniego malucha .. jakoś nie pasuje mi np. 16-17 latka w pokoju z 4 latką
Jak Wy sobie radzicie ?? Wiadomo pierwsze kilka lat dziecko może spać w sypialni z nami .. ale co później ?? Będzie potrzebować swojego miejsca, najlepiej pokoju... A tu wszystkie pokoje zajęte

reklama

Zani2407

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wydaje mi się, że jedyną rozsądną opcją byłoby oddanie sypialni i zorganizowanie sobie przestrzeni w salonie, a nie ma możliwości zmiany mieszkania czy to jest własnościowe? Zupełnie nie widzę nastolatka z takim maluchem niestety, no chyba, że któraś z mam ma doświadczenie w takiej sytuacji

Rozwiązania
0
Mieszkanie własnościowe , biorę pod uwagę albo odkupienie od sąsiadki pokoju który jest zaraz za ścianą naszej sypialni , jeśli się nie uda to nie wiem co zrobić .. ? Chyba pozostanie przenieśc się do salonu... Problem polega na tym że mąż pracuje na 4 zmiany .. i potrzebuje osobnego pokoju gdzie może się wyspać po nocce

Dozamnie88

Rozwiązania
0
A czy starsze dzieci nie wyfruną niedługo na studia? :)
EDYTA: jeszcze raz przeczytałam ile mają lat. Ciężka sprawa...

Rozwiązania
0
A czy starsze dzieci nie wyfruną niedługo na studia? :)
EDYTA: jeszcze raz przeczytałam ile mają lat. Ciężka sprawa...
12 i 9 lat to raczej nie wyfruną poki co są w szkole podstawowej , obecnie 6 i 3 klasa .
Mam nadzieję, że uda się odkupić od sąsiadki pokój ... Wtedy będzie bezproblemowo ...

witch84

Rozwiązania
62
Moim zdaniem też jedynym wyjściem jest to, że wynosicie się do salonu.
Przez pierwszy rok (może dwa) maluch może "mieszkać" w Waszej sypialni.
Jeśli mąż potrzebuje miejsca, by się wyspać, to może w pokoju najmłodszego wstawcie łóżko, z którego by w razie czego mógł skorzystać.

reklama
U

użytkownik 191

Gość
Ja tez uważam, ze jedynym wyjściem to oddanie sypialni maluchowi.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry