reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoje naszych malenstw te gotowe oraz inspiracje

@joshi o zesz Ty szalona zdolna bestio! Piekne robotki reczne ;) <3

Dobrnelam praktycznie do konca, jeszcze tylko dojdzie oswietlenie ( zmiana karnisza, projektor i cotton ball'sy, ktore btw mnie przerosly i finalnie zamowilam z ebay [emoji14] ) i intensywnie rozmyslam nad szarym fotelem w miejscu wozka. Bardzo chcialam tapete na chociaz jednej scianie, ale mieszkanie wynajmowane i wlasciciel sie nie zgodzil...W te domki chce wstawic drewniane kolorowe samochodziki a z biegiem czasu sciany uzupelnia ramki z Jasiowymi zdjeciami. Reszta juz gotowa czeka na Mojego Szkraba :)

Zobacz załącznik 780142 Zobacz załącznik 780143 Zobacz załącznik 780144 Zobacz załącznik 780145 Zobacz załącznik 780146 Zobacz załącznik 780147
Woow jak cudnie !!!
 
reklama
@joshi o zesz Ty szalona zdolna bestio! Piekne robotki reczne ;) <3

Dobrnelam praktycznie do konca, jeszcze tylko dojdzie oswietlenie ( zmiana karnisza, projektor i cotton ball'sy, ktore btw mnie przerosly i finalnie zamowilam z ebay[emoji14]) i intensywnie rozmyslam nad szarym fotelem w miejscu wozka. Bardzo chcialam tapete na chociaz jednej scianie, ale mieszkanie wynajmowane i wlasciciel sie nie zgodzil...W te domki chce wstawic drewniane kolorowe samochodziki a z biegiem czasu sciany uzupelnia ramki z Jasiowymi zdjeciami. Reszta juz gotowa czeka na Mojego Szkraba :)

Zobacz załącznik 780142 Zobacz załącznik 780143 Zobacz załącznik 780144 Zobacz załącznik 780145 Zobacz załącznik 780146 Zobacz załącznik 780147
MyDream pięknie. Zdolniacha z Ciebie [emoji4]



Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@joshi o zesz Ty szalona zdolna bestio! Piekne robotki reczne ;) <3

Dobrnelam praktycznie do konca, jeszcze tylko dojdzie oswietlenie ( zmiana karnisza, projektor i cotton ball'sy, ktore btw mnie przerosly i finalnie zamowilam z ebay[emoji14]) i intensywnie rozmyslam nad szarym fotelem w miejscu wozka. Bardzo chcialam tapete na chociaz jednej scianie, ale mieszkanie wynajmowane i wlasciciel sie nie zgodzil...W te domki chce wstawic drewniane kolorowe samochodziki a z biegiem czasu sciany uzupelnia ramki z Jasiowymi zdjeciami. Reszta juz gotowa czeka na Mojego Szkraba :)

Zobacz załącznik 780142 Zobacz załącznik 780143 Zobacz załącznik 780144 Zobacz załącznik 780145 Zobacz załącznik 780146 Zobacz załącznik 780147
Jak bosko ;)
U mnie wszystko w rozsypce nawet wózek w kartonie ;))

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@joshi o zesz Ty szalona zdolna bestio! Piekne robotki reczne ;) <3

Dobrnelam praktycznie do konca, jeszcze tylko dojdzie oswietlenie ( zmiana karnisza, projektor i cotton ball'sy, ktore btw mnie przerosly i finalnie zamowilam z ebay[emoji14]) i intensywnie rozmyslam nad szarym fotelem w miejscu wozka. Bardzo chcialam tapete na chociaz jednej scianie, ale mieszkanie wynajmowane i wlasciciel sie nie zgodzil...W te domki chce wstawic drewniane kolorowe samochodziki a z biegiem czasu sciany uzupelnia ramki z Jasiowymi zdjeciami. Reszta juz gotowa czeka na Mojego Szkraba :)

Zobacz załącznik 780142 Zobacz załącznik 780143 Zobacz załącznik 780144 Zobacz załącznik 780145 Zobacz załącznik 780146 Zobacz załącznik 780147
Jrstem pod wrazeniem :)
 
@joshi o zesz Ty szalona zdolna bestio! Piekne robotki reczne ;) <3

Dobrnelam praktycznie do konca, jeszcze tylko dojdzie oswietlenie ( zmiana karnisza, projektor i cotton ball'sy, ktore btw mnie przerosly i finalnie zamowilam z ebay :p ) i intensywnie rozmyslam nad szarym fotelem w miejscu wozka. Bardzo chcialam tapete na chociaz jednej scianie, ale mieszkanie wynajmowane i wlasciciel sie nie zgodzil...W te domki chce wstawic drewniane kolorowe samochodziki a z biegiem czasu sciany uzupelnia ramki z Jasiowymi zdjeciami. Reszta juz gotowa czeka na Mojego Szkraba :)

Zobacz załącznik 780142 Zobacz załącznik 780143 Zobacz załącznik 780144 Zobacz załącznik 780145 Zobacz załącznik 780146 Zobacz załącznik 780147
Super! A u mnie wszystko w proszku. Nawet mój D już się zaczął bardziej stresować i kazał mi chociaż torbę do szpitala zapakować. :-p
 
O kurde, dziekuje! :))
Niestety jestem za leniwa zeby wszystko sama zrobic.
Mobilek kupny, poleczki kupne ale "surowe" wiec do lekkiego oszlifowania + malowanie, literki robilam sama, lozeczko bylo dosc mocno uzywane wiec czyscilam i malowalam z Lubym, misia zrobila ciocia, ktora bawi sie glina :) Wkladki do komody z Ikei a prasowanie mnie dobilo haha :D Jeszcze kupilam tiul i zrobie pompony, zeby przy firankach troche temat ozywic :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
reklama
Do góry