reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoje naszych malenstw te gotowe oraz inspiracje

@MyDream ale czad. Bardzooooo mi sie podoba.
Ten fotel by ci sie przydal takze dobrze myslisz Nie gadaj ze mobilka nad lozeczko Sama zes zrobila[emoji44][emoji44][emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Z mobilkiem bylam za leniwa , aczkolwiek teraz zaluje i podjelabym sie tematu. Mam na kompie tutorial jak go zrobic, podesle jak sie wybudze i wygramole z lozka ;-)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
reklama
Ja w ramach rozruszania kości ogarniam kącik malucha bo na pokój niestety nie ma szans ;)
1477646322-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Narazie mam taki kacik u rodzicow dla Frania. Jak wrocimy po przeprowadzce to szykujemy u siebie kącik. Narazie musi nam taki wystarczyc. Tzn jeszcze jest przewijak obok Ale zapomniałam zrobic zdjęcie :) już zawiozlam tam wszystkie rzeczy Frania.
 

Załączniki

  • IMG_20161112_131800.jpg
    IMG_20161112_131800.jpg
    602,8 KB · Wyświetleń: 134
Do góry