reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoje naszych malenstw te gotowe oraz inspiracje

reklama
A bo ty Sowiamama?
Na Aliexpress jest sów od groma

cb7wugpju04jz4q8.png
No a mój Szymus ma pokrowiec na materacyk w sówki[emoji14]ale zdj pokaze jak bedzie karuzelka wisiala i jak wszystko ładnie przygotuje ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Róż i szary? Mniam [emoji179]

cb7wugpju04jz4q8.png
To akurat fiolet byl hihi chcialam go zostawic bo ladny kolor ale uparl sie na roz jak tylko uslyszal, ze dziewczynka bedzie !
Chcemy nad lozeczkiem wymalowac szablonem biale obrazki ksiezyc gwiazdki i moze jakas wrozke, imie tez chce ale chyba zamowie tabliczke z imieniem jak juz wszystko bedzie stalo to zobaczymy czego brakuje ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Ja karuzeli nie kupuje stwierdzilam, ze zostawie to na liste prezentow ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
Ja juz mowilam ze listy prezentow nie robie [emoji23][emoji23] co kto przyniesie (o ile przyniesie) to bedzie ;)

Nie zamowie juz nic ze smyka.. dalej paczka nie przyszla.. cholera no..

Wlasnie, mam pytanie. Co myślicie o klinach ? Chce kupic podusie, ale zastanawiam sie czy nie lepszy klin. Czy nadaje sie dla noworodka? Moje dziecie j tak bedzie spalo glownie na boku (przynajmniej na poczatku) i czy nie bedzie za bardzo pokrzywiony ?? Ciezko mi to sobie wyobrazic po prostu.. pomóżcie ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz mowilam ze listy prezentow nie robie [emoji23][emoji23] co kto przyniesie (o ile przyniesie) to bedzie ;)

Nie zamowie juz nic ze smyka.. dalej paczka nie przyszla.. cholera no..

Wlasnie, mam pytanie. Co myślicie o klinach ? Chce kupic podusie, ale zastanawiam sie czy nie lepszy klin. Czy nadaje sie dla noworodka? Moje dziecie j tak bedzie spalo glownie na boku (przynajmniej na poczatku) i czy nie bedzie za bardzo pokrzywiony ?? Ciezko mi to sobie wyobrazic po prostu.. pomóżcie ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już zamówiłam klin, bo jestem pewna, że mi się przyda. A podusia będzie swoją drogą, ale troszkę później i ta całkiem płaska.
 
Do góry