reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoje naszych malenstw te gotowe oraz inspiracje

A do kącika mojej Marysi przyfrunęły dziś sówki... Mam zamiar zamówić imię-'literki, ale póki co żeby nie było smutno wymyśliłam tak... WP_20161126_14_29_56_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20161126_14_29_56_Pro.jpg
    WP_20161126_14_29_56_Pro.jpg
    634,9 KB · Wyświetleń: 397
reklama
Grama80 moge zapytac czy 80 to twoj wiek?...
Jesli chodzi o kacik to chyva lepiej w pierwszych mscach sie sprawdzaja niz pokoje dla malenstw ,doradzcie co robic bo ja 6 msc i niewiem co Robic a to pierwsze malenstwo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Peugeotka oczywiscie ze nie. to moj "rok prodykcji":)
w jakim sensie pytasz co robic? chodzi ci o urzadzenie pokoju? bo to watek wnetrzarski jest...

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Chodzi mi czy na poczatku lepszy kacik czy od razu pokoik bo mam znajome ci wstaja i maja od malego pokoik a mam I co maja kacik jak ty dla zosi ,to two je pierwsze dzidzi?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak pierwsze. Ja po 6 miesiacu chcialabym juz uczyc zeby moja spala w osobnym pokoiku ale dopiero jak mala bedzie miala rok to uda nam sie przeprowadzic. wszystko zalezy jak ci dziecko spi w nocy. Jesli sie budzi wiecej niz raz to chyba jeszcze kacik lepszy a jak raz albo wcale to probowalabym przyzwyczajac do osobnego pokoju.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Do góry