reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoje naszych malenstw te gotowe oraz inspiracje

reklama
Ja zawsze bylam na nie w kwesti baldachimu nie lubie takich bajerow
emoji14.png
ale u mnie w domu nawet firanek nie ma, to co sie dziwic haha rolety mamy dzien/noc i wystarczaja
Piateczka :-D
 
Iza teraz tylko wystarczy czekac na Szymusia..... choc niech sie tez zbytnio nie spieszy (w brzuszku jest fajnie :) ) Jaka cudna karuzelka, gdzie kupilas? I za ile oczywiscie :)
 
Iza teraz tylko wystarczy czekac na Szymusia..... choc niech sie tez zbytnio nie spieszy (w brzuszku jest fajnie :) ) Jaka cudna karuzelka, gdzie kupilas? I za ile oczywiscie :)
To jest fisher price, czekalam na nia wieki, zamowilam w smyku i przyszla po poltora tygodnia :/ ale smyk przepraszal itd itd ;) zaplacilam za nia 158 zl z groszami, jak byla promocja do 40% taniej :) normalnie w smyku kosztuje 259 zl.. ale da sie znalezc w promocji, empik tez ostatnio ją miał za 150 czy 160 zł ;)
Jestem zadowolona bo ma różne melodyjki i dwa tryby głośności ;) jest przyjemna ogólnie ;) z mezem cieszylismy sie jak dzieci [emoji23]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zobacz załącznik 778065

Kącik Szymka ;)

Tylko kolory nie wyszly jak trzeba bo tam male okienko mamy i mało światła jest, a przy lampce to właśnie coś nie wyszło. Przescieradelko jest niebieskie a nie fioletowe :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Zakochana jestem w tym mobilku. On daje taka sliczną poświatę na suficie i ścianach, narazie poluje na jakąś okazyjną możliwość nabycia tego cuda :) Na olx też niektórzy odsprzedają w dobrym stanie, bo to się zabardzo nie niszczy i te niektóre używki niczym nie dostają od nowek

Napisane na GT-S7560 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry