reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoje naszych malenstw te gotowe oraz inspiracje

Ten fotel jest bardzo wygodny tylko ta cena z kosmosu ale znajomi mają i polecają

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
W black red white podobny widzialam i z pufa cena chyba 599zl ale nie pamietam teraz ;) nie skupialam sie na nim bo i tak nie mam gdzie go postawic [emoji23]

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Dziekuje! Teraz to tak wszystko ladnie wyglada, ale juz widze te roszady :D Fotel z Ikea :) Jest mega wygodny! Szukalam alternatywy dosc dlugo, ale zazwyczaj za nizsza cena szlo gorsze wypelnienie. Odczekalismy chwile i Luby zrobil mi niespodzianke. Tylko ja nie szukalam fotela jedynie pod pokoik/karmienie. To jest jego priorytetowa rola, ale pozniej stanie w salonie i mam nadzieje, ze dlugo nam posluzy :)


Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Dziekuje! Teraz to tak wszystko ladnie wyglada, ale juz widze te roszady :D Fotel z Ikea :) Jest mega wygodny! Szukalam alternatywy dosc dlugo, ale zazwyczaj za nizsza cena szlo gorsze wypelnienie. Odczekalismy chwile i Luby zrobil mi niespodzianke. Tylko ja nie szukalam fotela jedynie pod pokoik/karmienie. To jest jego priorytetowa rola, ale pozniej stanie w salonie i mam nadzieje, ze dlugo nam posluzy :)


Sent from my SM-G925F using Tapatalk
W sobotę byłam z moim S . kupić kanapę do salonu wybraliśmy się do Mebloluxa .. i Boże jaki cudny fotel widziała myślałam że z tamtąd nie wyjdę bez niego.. błękitny ale po prostu nie do opisania .. I mój mąż no że ładny ale że po co itd i ciul jutro pojadę zrobić fotkę ale na rzęsach stanę a go kupię nawet na 10 rat kurde a se kupie nooo cudnyy
 
W sobotę byłam z moim S . kupić kanapę do salonu wybraliśmy się do Mebloluxa .. i Boże jaki cudny fotel widziała myślałam że z tamtąd nie wyjdę bez niego.. błękitny ale po prostu nie do opisania .. I mój mąż no że ładny ale że po co itd i ciul jutro pojadę zrobić fotkę ale na rzęsach stanę a go kupię nawet na 10 rat kurde a se kupie nooo cudnyy
jeszcze jak go zobaczyłam u Ciebie noo po prostu mega to wygląda]
 
reklama
@Ewna wlasnie mialam to samo - wpadl mi w oko juz jakis czas temu, kombinowalam w rozne strony, ale finalnie odlozylismy troszke grosza i zakupilismy. Serio ciesze sie z niego jak glupia. Przemawia do mnie tez fakt, ze nie jest to wydatek na chwile, a naprawde moze dlugo posluzyc :) I odrazu lzej na sercu [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Do góry