reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoje naszych malenstw te gotowe oraz inspiracje

@Ewna wlasnie mialam to samo - wpadl mi w oko juz jakis czas temu, kombinowalam w rozne strony, ale finalnie odlozylismy troszke grosza i zakupilismy. Serio ciesze sie z niego jak glupia. Przemawia do mnie tez fakt, ze nie jest to wydatek na chwile, a naprawde moze dlugo posluzyc :) I odrazu lzej na sercu [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
kurczę zazdroszczę Ci ja dosłownie jutro jadę i robię wam fotkę bo fotel i ten kolor jest tak boski że oszalałam na jego punkcie !! jak by tak mój mąż kupił mi na święta to chyba bym go na rękach nosiła he he :D:D
 
reklama
kurczę zazdroszczę Ci ja dosłownie jutro jadę i robię wam fotkę bo fotel i ten kolor jest tak boski że oszalałam na jego punkcie !! jak by tak mój mąż kupił mi na święta to chyba bym go na rękach nosiła he he :D:D
Bedziesz miala kogo nosic na rekach, a jak jeszcze maz Ci dojdzie to wspolczuje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
noo a to jest ten mój fotel <mój w sensie mam nadzieję że będzię mój> śni mi się normalnie po noccach na żywo to jest takie cudo że szok
 

Załączniki

  • 15145157_572902612906806_138340688_o.jpg
    15145157_572902612906806_138340688_o.jpg
    85,5 KB · Wyświetleń: 154
reklama
A co to za wanienke Masz do kąpieli maluszka?
Wanienka Shnuggle :)

noo a to jest ten mój fotel <mój w sensie mam nadzieję że będzię mój> śni mi się normalnie po noccach na żywo to jest takie cudo że szok
Ohhh !!! C u d o w n y ♡♡♡
Mimo, ze niebieski to zupelnie nie moj kolor tak w tym wypadku efekt jest boski! Kochana bierz sie za Lubego , niech z wdziecznosci Ci go kupi :D
 
Do góry