reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoje naszych malenstw te gotowe oraz inspiracje

Wanienka Shnuggle :)


Ohhh !!! C u d o w n y ♡♡♡
Mimo, ze niebieski to zupelnie nie moj kolor tak w tym wypadku efekt jest boski! Kochana bierz sie za Lubego , niech z wdziecznosci Ci go kupi :D
ha ha brać się biorę ale zobaczymy z jakim skutkiem :D:D a fotel do pokoju małego idealnie by mi pasował bo by przełamał szarość i biel takim mega akcentem .. niee no patrzę i się na patrzeć nie mogę ale cena też jest mega kurde ale będę się starać jak się znajdzie finalnie w pokoiku to znaczy że dałam radę :D:D
 
reklama
Ewna rzeczywiście fotel mega. Lubię właśnie takie przełamanie stonowanych kolorow jakims ostrym kolorkiem. Myślę że dla takiego fotela warto się lubemu podlizac :)
 
cały zestaw w sensie fotel i podnóżek wychodzi niecałe 2 000 tys ;((
(fotel nie całe 1500 i podnóżek nie całe 500)
O matko. Cena mega za taki zestaw.[emoji32] Ja zamówiłam fotel uszak + podnóżek za 1000zł, ale u mnie uzywka, choć w bardzo dobrym stanie. Muszę w końcu dokończyć pokój Młodego i może w końcu wstawię zdjęcia... czekam właśnie na dekoracje, fotel i zasłonki.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też zaczynam chorować na takiego uszaka, mam dwa fotele miały być do obicia, mam nadzieję że się nie Bedzie opłacać i mąż mi kupi takiego uszaka [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Do góry