reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokrzywka uczuleniowa ...

Agula8888

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2010
Postów
734
Witam ma od wczoraj problem Nikus dostał na twarzy takie plamy jakby od poparzenia pokrzywa , ktore znikaja i pojawiaja sie w innych miejscach poczym tez znikaja ... ma na twarzy i konczynach plecy i brzuch narazie nie nie wiem jak dalej ... nie wprowadzalam do jedzenia nic nowego zreszta Niko je wszystko do tej pory nie mialm problemu , od pol roku jest na mleku krowim tzn nie prosto od krowy nie mieszkam na wsi ale zwyczajne mleko .... do tego jeszcze ma kaszel oskrzelowy na kotry nie reaguja antybiotyki ...moze to byc tez alergiczne stwierdzil lekarz ... czy ktoras z was miala podobny problem u waszego dziecka ????
 
reklama
mój synek jak był mniejszy miał tak często i do tej pory od czasu do czasu ma takie bąbelki zazwyczaj po kąpieli(od wody) ale też bywa że z powietrza.jak był mniejszy to miał dokładnie tak samo jak piszesz o swoim synku i także wiosna sie to zaczęło.Może od antybiotyku dostał uczulenia? mój jak skończył rok dostał alergii na mleko i jego przetwory a także na różne inne produkty a pokrzywka zaczęła się u niego jakoś koło 4/5 msc
lekarka stwierdziła że nawet z powietrza może to mieć ciężko stwierdzić tym bardziej że bąbelki pojawiały sie nagle i znikały równie szybko.mieliśmy też silna pokrzywke prawdopodobnie po słoiczku jak mały miał 6 msc i wylądowaliśmy w szpitalu ale to taki jednorazowy wybryk.
może coś pyli co małego uczula?nawet jak trawę koszą
 
Do góry