reklama

Polecacz majówek + szpitalny niezbędnik

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2013' rozpoczęty przez sembonzakura, 14 Listopad 2012.

1. sembonzakura

sembonzakura Fanka BB :)

Pościk bardziej rozrywkowy w którym polecamy sobie filmy, książki, albumy, piosenki itp.

Jako pierwsza zapytam ja: Ma ktoś polecić jakiś serial, najlepiej długi (żeby się długo oglądało) z elementami humoru w stylu Dr House, Stargate SG-1 etc? :)

2. fiołkowa

fiołkowa Fanka BB :)

Ja polecam serial "Once upon a time", taka bajka, ale fajna. I jeszcze "Downton Abbey"
    Oba zupełnie nie w stylu, o którym piszesz, ale warte obejrzenia:tak:
    Co do książek, to cała seria wydanych tomów (będzie więcej) George'a Martina "Pieśni lodu i ognia" - znana u nas z serialu "Gra o tron" - świetne:-)

Ostatnia edycja: 14 Listopad 2012
  3. reklama
  4. _Olga_

_Olga_ Fanka BB :)

Sembonzakura - moi faworyci to "Różowe lata 70te" i "Przyjaciele" :tak:

5. Ewusia12

Ewusia12 Fanka BB :)

DEXTER !!!!!!!!!!!!!!! genialny!!!!!!!!!! oglądam 7 sezon... :-)

6. flądra

flądra Fanka BB :)

dexter, californication, chirurdzy, gotowe na wszystko, true blood...:-)

bo PRZYJACIELE to przedewszystkim NUMERO UNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. Zapominajka

Zapominajka dwa kawałki nieba mam

No jakbym miała wskazać to u mnie Przyjaciele też na pierwszym miejscu, a potem długo, długo nic :-D

8. citrus

citrus Fanka BB :)

Sembonzakura, jeśli o żarty chodzi, poleciłabym Supernatural. Serial o braciach, którzy zajmują się polowaniem na demony, wampiry i inne takie pierdoły, jest już chyba osiem sezonów, w każdym ponad 20 odcinków (nam zajęło obejrzenie sześciu sezonów prawie całe ubiegłe wakacje!). Humoru tak nie do przesady, za to często żarty sytuacyjne, można się uśmiać.

True Blood popieram, Dextera także.
    Podobno BARDZO DOBRZE ogląda się How I met you mother, ale tego już na sobie nie sprawdziłam. U mnie na pierwszym miejscu wśród seriali komediowych TYLKO Family Guy... A dlaczego? Dlatego :-D

[video=youtube;6OkcucXIuVI]http://www.youtube.com/watch?v=6OkcucXIuVI[/video]

Ostatnia edycja: 15 Listopad 2012
  9. sembonzakura

sembonzakura Fanka BB :)

ja jestem chyba jakimś świrem :D Oglądałam wszystkie wymienione seriale haha niektóre z większą konsekwencją niektóre mniej mnie zaciekawiły - bynajmniej żaden z wymienionych tytułów nie jest mi obcy :p

10. reklama
  11. citrus

citrus Fanka BB :)

Strzelam więc, bo z całego serca pragnę, by któraś z Was dzieliła moją miłość (jedną koleżankę już przekonałam :-D)... SONS OF ANARCHY!!! To o tym gangu motocyklowym, już wspominałam kilka razy.

I wiecie co? Kocham Roswell :sorry2: Dwa lata temu poprosiłam W., żebyśmy obejrzeli wspólnie (ja po raz trzeci :-)) i to były jedne z najfajniejszych "serialowych" chwil :-p

Jeszcze mogę polecić Pretty Little Liars. Taki cholera dla nastolatek serial o przyjaciółkach, trochę thriller, ale dobry :sorry2:

12. Zapominajka

Zapominajka dwa kawałki nieba mam

To ja jeszcze mogę z seriali dorzucić Califirnication bardzo mi się podobał.
    No i kocham klasyki polskie - mogłabym je cały czas w kółko wałkować:Alternatywy 4 i Zimiennicy:-D

Poleć forum