reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecacz majówek + szpitalny niezbędnik

U mnie w szpitalu sztucce i naczynia sa.Na sniadanie sie zasuwa do bufetu z dzidziolem i korzysta ze szwedzkiego stolu.Wiec wszystko na miejscu.Wezme za to zapas wody niegazowanej bo ta w szpitalu mi nie smakowala :-) No i chyba jakis suchy prowiant bo po porodzie bylam glodna jak pies.Mimo wszystkich emocji...

Polozna doradzila mi stara koszule z krotkim rekawem odpinana do porodu.Bo zaraz po porodzie dzidziol na brzuch i mozna od razu karmic.Dopiero jak sie naje to biora do badania.Bardzo mnie sie to podoba :tak:

No i ksiazka do czytania jak maluszek spi.To tez dla mnie podstawowa kwestia.Bo inaczej szaleje w szpitalu :sorry2:
 
reklama
hej dziewczyny,
jak dobrze, że można poczytać co doświadczone mamy radzą zabrać do szpitala. Ja nigdy nie byłam w szpitalu i zupełnie sobie nie wyobrażam. Nie mówiąc już o porodzie :szok: Mam kupioną jedynie koszulę i szlafrok. Koszula taka:
koszula-nocna-ciaza-i-karmienie-felicita-i.jpg

ale jeszcze jakąś "zwyklejszą" chcę dokupić. Do porodu w moim szpitalu dają koszulę.
Co do reszty czytam co radzicie. dzięki :)
 
Ostatnia edycja:
Megan5 - podejrzewam, że Twój post jest chyba zwyczajną reklamą... tym niemniej skuteczną, bo bardzo podoba mi się ta koszulka :tak: i chyba sobie taką zakupię... bo dobijają mnie wzory "w słodkie misie"...
 
nie zamierzałam niczego reklamować tylko pokazać koszulę do karmienia "z zakładkami" czy jak to się nazywa. Moje koleżanki twierdzą, że takie z guziczkami są niepraktyczne.
Ja też nie lubię takich infantylnych wzorów na odzieży ciążowej i bieliźnie.
 
hej dziewczyny,
jak dobrze, że można poczytać co doświadczone mamy radzą zabrać do szpitala. Ja nigdy nie byłam w szpitalu i zupełnie sobie nie wyobrażam. Nie mówiąc już o porodzie :szok: Mam kupioną jedynie koszulę i szlafrok. Koszula taka:
koszula-nocna-ciaza-i-karmienie-felicita-i.jpg

ale jeszcze jakąś "zwyklejszą" chcę dokupić. Do porodu w moim szpitalu dają koszulę.
Co do reszty czytam co radzicie. dzięki :)

oo, mam identyczną:-) nawet ten sam kolor, jest fajna bo miękka w dotyku i sprytnie się rozchyla do karmienia :happy2: dobry wybór;-)
 
reklama
j-ulka ja mam niebieską z szarym. wydaje mi się, że będzie się wygodnie karmić choć w karmieniu nie mam jeszcze żadnego doświadczenia :)
 
Do góry