reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecacz majówek + szpitalny niezbędnik

Megan, ja też nie mam doświadczenia w karmieniu, ale sam krój mówi wiele, bo nie wywalasz całej piersi na zewnątrz, tylko masz specjalną "dziurkę";-)
 
reklama
Megan a w ktorym tygodniu jestes??ja juz kompletuje od 2 miesiecy i mi cos nie wychodzi.mialam nawet faze ze meza wyzywalam jak mowil ze jeszcze jest czas na wszystko a teraz sama tak mowie hehe:-D
 
ewelinkaam, jestem w 34 tyg. i 1 dz. Mam już stresa, że nie zdążę (tfu tfu) dlatego weszłam na to forum i czytam sobie co radzą inne mamy. Chciałabym być gotowa z torbą zapakowaną miesiąc przed czyli 1 kwietnia bo termin mam 1 maja.
Noelle1986, właśnie jeszcze muszę jakieś "byle co", jak mówisz, skombinować.
 
A ja mam te nieszczęsne ze zwierzątkami i wcale mi to nie przeszkadza:-p Do tego kupiłam używane, 15 zł za 2 sztuki. Ja w ogóle nie używam koszul, więc nie opłaca mi się wydawać kupy kasy na coś, czego będę używać prawdopodobnie tylko w szpitalu, bo w domu nie będę w tym spać:dry:
 
fiolkowa-te koszule co zakupilam do szpitala to moje pierwsze w zyciu koszule:-D ja tez nie uzywam koszul:-D

ale te miski,zyrafki itp mnie odrzucaja do tego stopnia ze dlugo szukalam czegos co mnie zadowolilo
 
Noelle - uwierz mi, że będziesz tak przejęta innymi rzeczami, że zabraknie Ci czasu na zwracanie uwagi na to co masz na sobie :-D. To jest ostatnia rzecz jaką bym się przejmowała idąc do porodu. Szczerze mówiąc, ja nawet nie wiem z czym mam koszule, bo popatrzyłam że rozmiar ok i wzięłam :rofl2:
 
reklama
rysia -ja nie mowie o porodzie.Tylko po porodzie.A ze ja juz wyprawke.mam zapakowana w torbe to i czas mialam na szukanie czegos bez misia.....a mysle ze i tak moj "bez misiowa" koszula ma sie nijak do tego jak mi kiedys na porodowce baba latala makijaz robic...ktory w okolicach 7 cm jej splynal w niepamiec
 
Do góry