reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam fajne zabawki

reklama
faktycznie niezła oferta, a ja jak sie zagłębiłem w zabawki to znalazłem fajny sklep z drewnianymi zabawkami i zostawiam linka dla zainteresowanych. Tatusiowie mają nawet większa radoche niż pociechy. Dorzucili mi do tego bilety do Aquarium i spędziłem fajny weekend z rodzinką oglądając rybki. Pozdrawiam wszystkei mamuski i tatusków!
 
Witam!
Chciałbym polecić państwu zabawki francuskiej firmy Meccano. Są to zestawy elementów pozwalające konstruować różne modele, np.: pojazdy, dźwigi, roboty, itp. Zabawki dostępne są w dwóch przedziałach wiekowych. Dla młodszych dzieci (5+) są to zestawy elementów plastikowych, które łączy się plastikowymi śrubami za pomocą bezpiecznego, plastikowego śrubokręta.

thumbs_734103sidecarmainmodelbuildplay_002.jpgthumbs_760261mechanicsboxmodel2construction.jpgthumbs_735105atvmainmodelbuildplay_002.jpg

Nieco starszym (8+) polecam zestawy z metalowych elementów, pozwalające na budowanie naprawdę niezwykłych konstrukcji. Niektóre z nich wyposażone są w silnik i zdalne sterowanie.

thumbs_836515multimodel15modelsmainmodel.jpgthumbs_848701ukrctruckmainmodel_002.jpgthumbs_846700ndesign3newgenerationmainmodel_002.jpg

Zabawki Meccano można kupić w nowootwartym sklepie http://www.artilandia.pl.

Polecam i zapraszam
Artur Giera
 
A wg mnie zabawek warto szukac w każdym z internetowych sklepów,które posiadają w swoim asortymencie akcesoria dla dzieci. Często można trafic dużo taniej,kupujmy tylko w sprawdzonych i godnych zaufania sklepach.
 
Zabawki to także kwestia budżetu jakie posiadamy,te lepsze,znanej firmy są droższe,natomiast taniej możecie z pewnością kupić w sklepach internetowych,jak nasz AMKO dla dzieci w razie pytań służę pomocą
 
Dla chłopca polecam pojazdy zdalnie-sterowane marki SILVERLIT seria maszyn budowlanych. Pojazdy nie należą do demonów szybkości a frajda jest nieziemska. Pojazdy posiadają pilota z przełącznikiem na resztę maszyn (jednym pilotem można sterować na zmianę wózkiem, lawetą, wywrotką. Oczywiście dźwig jest najdroższy, i stanowi dopełnienie całego zestawu.

[video=youtube;hK3LJ6P47wA]http://www.youtube.com/watch?v=hK3LJ6P47wA[/video]
 
reklama
To ja również dołączę się ze sklepem internetowym: www.pioneczek.pl

Dobierając asortyment kierowaliśmy się tym, aby oferowane przez nas produkty były przede wszystkim bezpieczne, pochodziły od sprawdzonych producentów oraz żeby miały w sobie 'to coś', co sprawia frajdę małym i dużym dzieciom.


W ofercie sklepu znajdziecie zabawki drewniane, edukacyjne, zabawki "zrób to sam", zabawki recyklingowe, lalki, klocki, układanki, autka i samochody...
Oferujemy zabawki firm takich jak Plan Toys, Goki, Haba, Djeco, 4M, Tolo, Hasbro i wiele innych.

Zapraszam :)
 
Do góry