reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

polecam fryzjera warszawa

emillinka

Mama lipcowa'06 mamamartynki
Dołączył(a)
13 Luty 2006
Postów
380
Miasto
Warszawa
wczoraj po 4 miesiącach wybrałam się w końcu do fryzjera bo w poniedziałek wracam do pracy:-( i jakoś musze wyglądać , ktoś na forum polecił nowootwarty salon na Kabatach - postanowiłam zaryzykować :szok: i co:confused: jestem przeogromnie zachwycona :tak::tak: wkońcu wyglądam jak człowiek nie jak kura ...
moge podać namiary bo warto :tak::tak: P.Maćka i P.Hania Kabacki Dukt 1 tel do salonu 424 79 41 czuje sie jam nowonarodzona a jak mama szczesliwa to i dziecko tez :-D hihihihi to zaszalałam troche
 
reklama
przed tragedia była nie zrobiłam porównania ale mój mąż nawet zauważył czego nigdy nie robi :-) i powiedziała ze wyglądam bosko ;-) hhihihihihi
 
polecam, salon Empire w Warszawie. przez pół roku nie odwiedzałam żadnego specjalisty od włosów, więc trochę zarosłam. ale pani fryzjerka doprowadziła mnie do porządku. wyszłam stamtąd naprawdę zadowolona, a jak mnie facet zobaczył to zrobił wielkie oczy i w ogóle nie mógł mnie poznać, hehe^^
 
Nie wiem czy temat aktualny, ale na przyszłość się wypowiem. Ja polecam na Kabatach Studio Fryzur Art Hair. Pan Jakub Chmielewski, który się mną zajął, ma świetne ręce do włosów. Udało mu się poskromić moje "sianko" i wreszcie wyglądam jak człowiek. Włosy naprawdę ładnie przycięte, dobrze się układają i nie odrastają na potęgę. Koleżankom się podoba i już pytają gdzie tak fajnie można się ostrzyc XD Polecam
 
Ja się zgodzę akurat z ola87r co do denique w arkadii.

ola87r - zaglądasz tam nadal może? I ewentualnie do kogo konkretnie :) ja do fryzjerki Ewy wpadam i polecam.
 
reklama
Do góry