reklama

Polecam kosmetyki Oilatum

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Sorbuś, 7 Luty 2006.

1. Sorbuś

Sorbuś Mama Majci i Patrycji

Są świetne płyn do kapieli nadaje wodzie aksamitna konsystencję. Skórka dzidziusia jest super po tym płynie, zero uczulenia ,zero krosteczek. Polecam gorąco. Dostępne tylko w aptekach, drogie ale warte swej ceny.

2. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

Płynu jaszcze nie testowałam ale urzywam kremu olliatum - rewelacyjny. Nie uczula, jest dosyć ekonomiczny: przy intensywnym urzywaniu tupka starczyła na dwa i poł miesiąca. Jestem z niego bardzo zadowolona.

3. reklama
  4. Sorbuś

Mała wczoraj dostała wysypki i jak wykapałam ją w tym płynie do kąpieli to wszystko zeszło. Jest naprawde rewelacyjny.

5. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

za to moja mała też ma wysypkę więc stosuję do kąpieli oilatum ale powoli schodzi ::) i nie wiem już czy to zasługa tego płynu czy tego że zmieniłam proszek ::)

6. Sorbuś

U nas zeszło na drugi dzień a nic nie zmieniłam bo nie wiedziałam od czego to

7. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Tez polecam kosmetyki z lini oilatum niedawno zaczełam je uzywac sa rewelacyjne polecam. wczesniej stosowałam krem nivea pielegnacyjny na codzien i tez nie był zły ale oilatum wydaje mi sie troszke lepszy a do kapiel emulsja jest superowa :)

8. Agawa

Agawa Fanka BB :)

Z pełną odpowiedzialnością kosmetyki Oilatum poleca Agawowa Rodzinka :)
    Julka nasza jest atopowcem i od urodzenia używamy Oilatum.. ostatnio pojawił się nawet w serii szampon :)

9. bbb223

bbb223 Fanka BB :)

a ja w sumie nie wiem. używam do kąpieli ale jakos tak nie jestem przekonana, bo raz jest dobrze a raz zle z ta jego skórą, przedtem było tak samo i specjalnej róznicy nie widzę.
    zreszta to prawie 64% ciekłej parafiny, wiec nie wiem czy jest warte swojej ceny.
    a buteleczka parafiny kosztuje zaledwie 3 zł

10. reklama
  11. Teddy

Teddy Październikowa mać

ja tez nie jestem przekonana... ale bynajmniej nie z powodu, ze cos z nimi nie tak... :)

daleka jestem od nazwania Oilatum czy Balneum "kosmetykami", bo kosmetyki to sie kupuje w drogeriach... a to sa, dostepne w aptekach, preparaty do kapieli leczniczej - przynajmniej pod taka nazwa figuruja...

obawiam sie, ze skora traktowana od poczatku takimi preparatami uwrazliwi sie i potem zle bedzie znosic inne plyny czy szampony...

wiec przy wysypce, czy zapaleniach skory tak, ale do codziennej kapieli nie...

12. Agawa

Agawa Fanka BB :)

Zgadzam się.. nie ma co skóry przyzwyczajać.. Julka i jej tata są AZS'owcami więc używanie tych kosmetyków to dla nas konieczność.

Poleć forum