reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam kosmetyki Oilatum

No właśnie też słyszałam o tym oileum i mi polecana, ale też różne inne jak np: Lipikar z Laroche. Czy ktoś może ma doswiadczenie? Szczególnie chodzi mi o emulsję?
 
reklama
:-)
Witam,

Mam 7-mio miesięczną córkę,ma alergię i ma bardzo suchą skórę.
Używam oilatum emulsja jest bardzo dobra do kąpieli.Moją Olę kąpię tylko i wyłącznie w oilatum,nie używam mydła,oliwek,stosuję jeszcze krem emolium-też jest dobry na suchą skórę.

Pozdrawiam
 
Ja stosuję kosmetyki La roche (ta seria lipikar) i są rewelacyjne - niestety mąż i dziecko mają atopowe zapalenie skóry. Baardzo im pomagają i rzeczywiście solidnie nawilżają skórę co nie jest łatwe w przypadku atopowego zapalenia. Ale myślę, że są fajne do stosowania nawet dla osób bez takiego problemu.
 
Przez jakiś czas używałam svr (dałam sie namówić pani w aptece), potem przerzuciłam się na oilatum. Ale ostatnio zauważyłam, że dziecko ma dosyć suchą skórę i potrzebowałam czegoś bardziej nawilżającego i zdecydowałam sie na balsam z tej serii Lipikar La RochePosay i wydaje mi się, że widzę poprawę.
 
My używamy kremowy żel do mycia Emolium, polecam, jak dla mnie rewelacja, mala po wyjsciu ze szpitala miala tak sucha skore ze w zgieciach pekala jej do krwi, uzywalismy jakis czas zelu do kapieli leczniczej Oilatum, ale to finansowa ruina, 25zl za 65g ! teraz to emoilum kosztuje ok 24zl za 200ml i wystarcza nam na ponad miesiac , jest bardzo wydajne ! Mozna napisac do producentam wysylaja chetnie probki :) mi przyslali probki wszystkich swoich 4 produktow :)
A z Oilatum to mielismy tez krem soft, do uzywania na codzien, a jak malej cos wyskoczy to stosuje krem specjalny Emolium.
 
Ja chyba jednak założę fanclub kosmetyków z serii Lipikar La Roche posay. Ninieczka miała dramatycznie wysuszoną skórę i w pewnym momencie eksperymentowaliśmy ze wszystkimi możliwymi kremami dla dzieci, dopiero któraś z kolei pani doktor pediatra podsunęła nam myśl, żeby spróbować lipikaru. Najpierw ostrożnie zaczęliśmy od kostki myjącej, a potem dokupiliśmy jeszcze balsam i naprawdę pomogło.
 
My też używamy Oilatum do kapieli, i z całym przekonaniem polecamy go innym mamom. Jest rewelacyjny i wydajny, no i mój mały mężczyzna po kąpieli jest mięciutki jak kaczuszka nawet oliwkowanie w naszym przypadku jest niekonieczne.Produkt wart swojej ceny!:tak:
 
Rowniez bardzo polecam.Milena ma bardzo wrazliwa skore i czesto ma AZS,oilatum badzo nam pomaga walczyc z tym paskudztwem.
 
a mi seria Oilatum nie bardzo przypadła do gustu. Miałam mydeko i w sumie nie jest jakies nadzwyczaqjne. Kupiłam szampon, bo moja cora ma strasznie suche włoski i tez nic nie dało. Może zna ktoś jakiś dobry szampon na natłuszczenie??
 
reklama
a my mamy i mydelko i emulsje :-) emulsja jest super-slicznie pachnie i fajnie natluszcza...mydelko tez jest spoko...uzywamy oliatum od pierwszych chwil zycia Oliwii ;)
 
Do góry