reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam kosmetyki Oilatum

Sorbuś

Mama Majci i Patrycji
Dołączył(a)
7 Luty 2006
Postów
6 156
Są świetne płyn do kapieli nadaje wodzie aksamitna konsystencję. Skórka dzidziusia jest super po tym płynie, zero uczulenia ,zero krosteczek. Polecam gorąco. Dostępne tylko w aptekach, drogie ale warte swej ceny.
 
reklama
Płynu jaszcze nie testowałam ale urzywam kremu olliatum - rewelacyjny. Nie uczula, jest dosyć ekonomiczny: przy intensywnym urzywaniu tupka starczyła na dwa i poł miesiąca. Jestem z niego bardzo zadowolona.
 
Mała wczoraj dostała wysypki i jak wykapałam ją w tym płynie do kąpieli to wszystko zeszło. Jest naprawde rewelacyjny.
 
za to moja mała też ma wysypkę więc stosuję do kąpieli oilatum ale powoli schodzi ::) i nie wiem już czy to zasługa tego płynu czy tego że zmieniłam proszek ::)
 
U nas zeszło na drugi dzień a nic nie zmieniłam bo nie wiedziałam od czego to
 
Tez polecam kosmetyki z lini oilatum niedawno zaczełam je uzywac sa rewelacyjne polecam. wczesniej stosowałam krem nivea pielegnacyjny na codzien i tez nie był zły ale oilatum wydaje mi sie troszke lepszy a do kapiel emulsja jest superowa :)
 
Z pełną odpowiedzialnością kosmetyki Oilatum poleca Agawowa Rodzinka :)
Julka nasza jest atopowcem i od urodzenia używamy Oilatum.. ostatnio pojawił się nawet w serii szampon :)
 
a ja w sumie nie wiem. używam do kąpieli ale jakos tak nie jestem przekonana, bo raz jest dobrze a raz zle z ta jego skórą, przedtem było tak samo i specjalnej róznicy nie widzę.
zreszta to prawie 64% ciekłej parafiny, wiec nie wiem czy jest warte swojej ceny.
a buteleczka parafiny kosztuje zaledwie 3 zł
 
ja tez nie jestem przekonana... ale bynajmniej nie z powodu, ze cos z nimi nie tak... :)

daleka jestem od nazwania Oilatum czy Balneum "kosmetykami", bo kosmetyki to sie kupuje w drogeriach... a to sa, dostepne w aptekach, preparaty do kapieli leczniczej - przynajmniej pod taka nazwa figuruja...

obawiam sie, ze skora traktowana od poczatku takimi preparatami uwrazliwi sie i potem zle bedzie znosic inne plyny czy szampony...

wiec przy wysypce, czy zapaleniach skory tak, ale do codziennej kapieli nie...
 
reklama
Do góry