reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Polecam książeczkę "Pepe i spółka znowu na tropie":)

Dołączył(a)
27 Październik 2014
Postów
1
Drogie mamy!:) Wam i Wszym pociechom w wolnym czasie polecam lekturę nowej książeczki "Pepe i spółka znowu na tropie". Jest to zbór detektywistycznych opowiadań, które z pewnością obudzą w dzieciakach chęć odkrywania;) . Fabuła opowiada o przygodach trójki przyjaciół, których nie można nie polubić;) Wspomnę jeszcze, że autor inspirował się przygodami tak bardzo lubianego Mikołajka. Dlatego też książka przepełniona jest właśnie takim "mikołajkowym humorem". Poza świetną fabułą, poczuciem humoru książeczka urzeka typami charakterologicznymi głównych bohaterów.Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z dziełami tego autora, gorąco namawiam do nadrobienia zaległości:) Naprawdę warto!
 
reklama
Dołączył(a)
28 Październik 2014
Postów
1
Hej! Mnie bardzo spodobała się ta część, tak samo jak i poprzednia :) Jako fanka Mikołajka po prostu musiałam sięgnąć po pozycję która została nim zainspirowana, no i wciągnęłam się jak nigdy :) Arrou-Vignod przedstawia trzy bardzo barwne postaci, które da się polubić już od początku trwania akcji, która, nawiasem mówiąc, jest niesamowicie wciągająca! Przeczytana w dwa wieczory, co rzadko mi się zdarza, ale po prostu nie mogłam się oderwać. :-)
 
Do góry