reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/Nie polecam-artykuły z sieciówek (Tesco,Rossman,Biedronka..)-dla biedoty :D

w Biedronce zobaczyłam ulepszone pieluszki DADA.kupiła teściowa na próbę.po otwarciu rewelacja ,mieciuskie jak oryginalne pampersy.zobaczymy jak na noc.ale jestem w szoku .bo "stare" dada to tektura normalnie.a jakie opakowanie śliczne.46 szt za 26 zł same zobaczcie u siebie w sklepach.

znalazłam wnecie fotke "4" bo mi się aparat zepsuł i nie zrobię .my "5"już

Polecam!
my konczymy pierwsza pake tych czworek, rzeczywiscie od razu rzuca sie roznica w dotyku, mi sie tez wydaje, ze sa nieco bardziej chlonne niz stare, bo w tamtych bywalo ze Tomiemu w nocy przemakaly, a w tych jeszcze mu sie nie zdarzylo :-)
 
reklama
Cleo napisz jeszcze czy ta "5" tez jest zielona?? Po pieluchy pojedzie mój D. wiec wole mu wyjaśnić jasno i wyraznie, a najlepiej wysłac ze zdjęciem zeby potem jakichś innych tak jak piszesz tekturowych, sztucznych pieluch nie kupił.

Mama "5" maja paski niebieskie i 46 szt:-) na pewno znajdzie :-) "5" jest bardzo wyrazna :-)
 
Juz mamy pieluszki dada rozm 5 :D testujemy.......
Dotykowo sa OK niczym nie odbiegaja miękkością od tych droższych. Rano zobaczymy jak z chłonnością. Tak pomyslalam ze nawet jak nie wytrzymaja to beda na dzien na wyjścia a te bella beda do spania ;)))) i tak wyjdzie taniej i tak :)
 
no u nas testowane przez jedną noc - nie przeszły próby. Ubranko przemoknięte. Mój Marcel to chyba sikacz zawodowy w takim razie :D:D skoro innym nie przemaka. Ale tak jak pisałam, na noc bedzie bella bo jest sucho a dada beda na wyjscia to i tak fajnie bo 2 paczki dada kosztuja jak 1 belli :):)
 
Polecam wafelki przekladane kremem czekoladowym , paczkowane z LIDL . 2,39 paczka firma Carree :) pychota :) i jeszcze z lidla twarozek z ananasem PILOS
 
dostałam z okazji urodzin "Praliny z nadzieniem" z logo Carrefoura
laski pyyyyyyyyychota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! patrzę producenta-VOBRO i wszystko jasne:-) miodzio w gębie
 
Polecam - kostki do zmywarki Schlecker. Sieć dostępna bardziej na zachodzie Polski. Takie panie czerwone pudełko marki Sonat 7 produkcja dla schlecker :)
 
reklama
w Biedroce jakaś akcja z piłką nożną nie wiem czy o euro chodzi czy co ...ale keczup Heinz prawie 900 ml ogromny jest za 4,99 na nim piłka narysowana.
 
Do góry