reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/Nie polecam-artykuły z sieciówek (Tesco,Rossman,Biedronka..)-dla biedoty :D

gawit a teraz jest ta pianka? bo to chyba w tygodniu czystości chyba? to teraz?

chociaz czy mi się chce znów prać dywan :confused:
 
reklama
Ja wyprałam Vanishem w płynie i aż brat jak z NO przyjechał to był zadziwiony że taki ładny dywan mamy i czy to nowy :-D szczerze mówiąc nie wiedziałam że wcześniej był taki brudny:zawstydzona/y: a niby odkurzany regularnie.
 
kupiłam w biedrze sorbety pakowane sa po 4 szt rózne smaki.na razie zjadlam mango a teraz malina :-) mango odjazd malina moze byc az za bardzo malinowa :D ale mniam mniam cos kolo 7 zł :-)
 
ostatnio kupiłam w duzej butli sos pomidorowy za 2,99 w Biedronie promocyjna cena jakaś nowosć pycha dodałam do sosu od spaghetti mniam mniam :-)
 
ja chcialabym bardzo polecic wedliny marki " masarnia u jozefa" firmy JJB. naprawde super szynki, prawdziwe, wedzone, bez wody, soji, fosforanow itp. ja kupuje szynke chalke, szynke biebrzowke, wedzok ustrzycki I orzech kurpiowski.wszystkie maja po 99 % miesa I przyprawy, bez syfow I smakuja super. jedynym minusem moze byc fakt,ze sa wedzone, a nie kazdy chce podawac wedzone wyroby dzieciom. z nie wedzonych odkrylam ostatnio "szynke piecono" (tak sie smiesznie nazywa, po goralsku chyba), nie pamietam nietety jakiej firmy, musze doczytac. widzialam,ale zapomnialam. zrobiona z 155g miesa na 100g wyrobu. tylko szynka I przyprawy,zadnych dodatkow.
nie sa to tanie wyroby, ja place po 9.90 funta/kg,ale warto. poza tym nie kupuje duzo, max 2 x w tyg po 15-20 dkg. tyle samo tu kosztuje misiowa szynka, czy cos w tym stylu, a najwiekszy syf, ktorego kotom bym nie dala. kupuje tez czasami od nich pasztet zdzicha, pyszny I jedyny , ktory moj jada,a ponoc nie lubi pasztetow. raz tez kupilam salceson szefa. tez super. lubie salcesony,aczkolwiek swiadomosc,z czego sie go robi powstrzymuje mnie od regularnej konsumpcji ;-)
niewiem,gdzie mozna kupic w pl-u, tu mam link do strony internetowej.

Masarnia u Józefa | Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łysych, sa adresy sklepow.
 
Ostatnia edycja:
Do góry