reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/Nie polecam-artykuły z sieciówek (Tesco,Rossman,Biedronka..)-dla biedoty :D

dla lubiących parówki powiem że w Biedronce obok tych Sokołowskich są Biedronkowe o 1 zl tańsze.ale te same!!!! :-Dtylko inna paczka ,skład identyko robione przez Sokołów

a i szampon care&go to to samo co head&shoulders:-D


tak sobie ostatnio obczajke zrobiłam :-D
 
reklama
w Biedronce edycja limitowana serków TUTTI...jakie fajne smaki i cudaśnie smakują...kupiłam o smaku ciasteczkowym z rodzynkami i skórka pomaranczową...poezja Danone wysiada...u nas juz nai sztuki nie ma :-)
 
Cleo, a sprawdz mi prosze te tabletki do zmywarki, co to za producent? czy cos sa warte? thx :-)
 
a Lotka własnie...u Nas wymiotło całą wystawke tej Glosimy...jutro zapytam dziewczyn..bo dzis malo kumata byłam:-D
 
Ja muszę dorwać jutro chusteczki do okularów bo są podobno, tak widzę w gazetce, musiałam dziś przeoczyć albo wykupione:dry:

No i jest preparat do czyszczenia pralek w środku - 2x250 ml za 8,99zł. Czyści z osadu i kamienia i tym podobnych brudów. Mi akurat się przyda bo nasz bęben z zewnątrz nieciekawie już wygląda (mamy ładowaną od góry).

I ogólnie cudów do sprzątania od wyboru do koloru:tak:
 
Ja muszę dorwać jutro chusteczki do okularów bo są podobno, tak widzę w gazetce, musiałam dziś przeoczyć albo wykupione:dry:

No i jest preparat do czyszczenia pralek w środku - 2x250 ml za 8,99zł. Czyści z osadu i kamienia i tym podobnych brudów. Mi akurat się przyda bo nasz bęben z zewnątrz nieciekawie już wygląda (mamy ładowaną od góry).

I ogólnie cudów do sprzątania od wyboru do koloru:tak:
maz juz uzywa tych chusteczek, super sa :-)
a jutro bede testowała to do pralki :-)
 
do czyszczenia okularów ja używam tych chusteczek z rossmana i są super, a jaki świat jest wyraźny:sorry:
 
Biedronka- polecam ser dojrzewający - cheedar. Pycha . Cena 6.99:tak:

Polecam też śmietanę Pilos z Lidla. Jest czysta, bez chemii i zagęstników. W biedronkowych te zagęstniki są
 
reklama
Ja mogę polecić piankę do prania dywanów z Lidla z serii w5 (chyba tak się ona nazywa). jak zaczęłam pryskać tym na dywan to sobie myślę, ale badziewie! ale jak zaczęłam wcierać szczotką, a później odkurzyłam to dywan normalnie jak ze sklepu :-D cena chyba 6,99!
 
Do góry