reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

reklama
O tej pościeli to już były dyskusje na wątku zakupowym. Bawełna jest gorszej jakości, niż te drogie porządne z Glucka itp. Ale jest też dużo tańsza... Mimo wszystko nie dodaję do polecanych, właśnie przez tę jakość.

Własnie sie naciełam :(.Kupiłam na alegro zestaw : łóżeczko+ materacyk+ posciel.
Dziś przyszło łóżczko w innym kolorze niz licytowałam. Miał być Teak a dostałam bukowe.( na innej aukcji wstawione jest bukowe takie samo o 50 zł taniej)
Pozatym chiałam materacyk kokos-pianka -gryka a dostałam kokos-gryka. sprzedawca twiedzi ze to to samo. Ale czy napewno?
Kokos-gryka to zupełnie nie to samo, co kokos-pianka. To tak, jakby powiedzieć, że kisiel to to samo co budyń - niby oba słodkie, kleiste i do jedzenia, a jednak nie jest to to samo. :-)

Poza tym jak wysłali zły kolor, to wg mnie powinni teraz na swój koszt przyjąć zwrot przesyłki i wysłać Ci od nowa. Porządny sprzedawca by tak zrobił bez gadania. Na Twoim miejscu, tak jak pisze Celinka, zażądałabym wymiany obu towarów albo zwrotu kasy łącznie z podwójnymi kosztami przesyłki.

Edit:
Daj znać, jak się sprawa zakończy - gdyby sprzedawca robił problemy, wpiszemy go na naszą czarną listę :-) Ale mam nadzieję, że jednak uda Ci się wywalczyć swoje!
 
Dzieki dziewcznki za wsparcie.:tak: sprzedawca MA DO MNIE JESZCZE DZIŚ DZONIĆ Z DECYZJA JAK ON WIDZI ROZPATRZENIE REKLAMACJI! Chyba mi nie wiezy ze dostałam inny kolor ma spawdzic w magaznie, ma mmnie chyba za naciagaczkę. Ale napradę daltonistka nie jestem( zreszta ponoć to przypadłość tylko męska) róznica miedzy tymi dwoma kolorami jest zbyt duza zeby mogła sie pomylić.
Piękne łóżeczko TEAK z wyposażeniem (484857743) - Aukcje internetowe Allegro
ŁÓŻECZKO BUKOWE Z SZUFLADĄ !!!!!! (484857761) - Aukcje internetowe Allegro
 
My też stosowaliśmy przy mocnym odparzeniu tormentiol bo inne mazidła nie pomagały a już było na prawdę poważne. Po jednym użyciu była widoczna już poprawa a na drugi dzień pupka z powrotem byłam różowa. Także czasami warto go użyć niż męczyć maleństwo.
 
kokos-pianka-gryka a kokos-gryka, hmmm... Ja się tam nie znam, ale jeżli materac wyglada tak: kokosowa mata, pianka, warstwa z gryki, to jest nazywany albo kokos-pianka-gryka (od warstw), albo tylko kokos-gryka, z pominieciem tej pianki. Sprawdź zwyczajnie, jakos nie wyobrazam sobie żeby w srodku nie było pianki.
np:
http://allegro.pl/item483002531_materac_gryka_kokos_dla_zdrowia_dziecka_120_x_60.html
http://allegro.pl/item477948569_materac_kokos_gryka_pianka_130x70_lozeczko.html
a tutaj inna technologia wykonania
http://allegro.pl/item482507869_0060_materac_do_lozeczka_kokos_gryka_120x60cm.html



A co do fridy, to ja jej do noska nie wkładam, tylko przytykam do dziurki. Przy gruszce mozna łatwiej uszkodzic nabłonek w noski, a fridką reguluje sie ciśnienie.
 
Ostatnia edycja:
kokos-pianka-gryka a kokos-gryka, hmmm... Ja się tam nie znam, ale jeżli materac wyglada tak: kokosowa mata, pianka, warstwa z gryki, to jest nazywany albo kokos-pianka-gryka (od warstw), albo tylko kokos-gryka, z pominieciem tej pianki. Sprawdź zwyczajnie, jakos nie wyobrazam sobie żeby w srodku nie było pianki.
Też tak myślę, że to chyba to samo.
 
Rzeczywiście to to samo, spradziłam na składzie ma piankę.
Co do łóżeczka: udało mi sie wywalczyć zwrot róznicy cenowej czyli 50zł. ma zostać mi oprzesłana na konto:)
LOżeczko już złożone stoi w spialni, czeka na Justynkę:-)
Dziś rano kicia chiała je wyprubować, ale na nia nakrzyczałam, i zrezgnowała.
 
MADZILA to dobrze ze wywalczyłaś:) bo faktycznie kolor zupełnie inny! a jak Wam taki też pasuje to spoko:) ja mam własnie jasne łózeczko dla małej jakoś bardziej nam sie podobało:)Materacyk kupiłam pianka-kokos a potem jak bedzie większa kupie ten z gryką. Fajnie, że już macie rozłożone bo moje dalej w kartonie ale my mamy remont i mmysle ze sie ekipa szybko z nim wyrobi
 
Laski polecam wam wkłady pościelowe dla dzidziusia z Juska Wreszcie na cos to wyglada a nie ta tandeta z alegro np z Mamo i tato!! Sa rrewelacyjne Kołderka 100 na 130 99 zł poduszka ok 40 nzł Naprawde warto ja kupuje na 100% a te co mam to na dno kojca połoze zeby twardo nie było...
 
reklama
W moim zestawie też beznadziejna kołderka była . Zero puszystości , sztywna jak matrac. Zastanawiam sie czy nie kupić drugiej. Spróbuję jeszcze ja wyprać może wtedy zmięknie.
 
Do góry