reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

A to jest potrzebne ,bo co sobie mierzyć ciśnienie ,przecież to nie jest choroba , ja nie mierze ,i nie wynajduje sobie jakiś dolegliwości ???
 
reklama
Mamjakty ja mam cisnieniomierze elektroniczny firmy Omron i jest wg mnie ok. To dosyc dobra firma. Co do tego,ktory wkleilas nie mam pojecia,czy jest dobry.
Ja również mam ten ciśnieniomierz i jest ok!!Mój tato musi sobie codziennie mierzyc ciśnienie i potem raportowac lekarzowi i od jakiegoś czasu używa właśnie tego sprzętu więc z czystym sumieniem mogę polecić!!!


tt2004553fltt.gif

dev010prs__.png
 
A to jest potrzebne ,bo co sobie mierzyć ciśnienie ,przecież to nie jest choroba , ja nie mierze ,i nie wynajduje sobie jakiś dolegliwości ???

mamjakty pyta się o ciśnieniomierze bo ma problem z ciśnieniem bo jej skacze i chce w domu to kontrolować. A nadciśnienie to już jest niestety choroba a w ciąży jest bardzo niebezpieczne dla mamy jak i dla dziecka.
 
dokładnie - wysokie ciśnienie jest jedną z oznak zatrucia ciążowego, więc lepiej jest je kontrolować i na wszelki wypadek brać tabletki - a.jas - uwierz - niczego sobie nie wynajduję - po prostu przy pomiarze ciśnienia przed wizytą stwierdzono, że mam wysokie i kazano mi je kontrolować ;-) poza tym, nadciśnienie jest jednak chorobą, z tego, co mi wiadomo...

chyba zdecyduję się na ten Omrona - i tak się na tym nie znam, a skoro już dwie pozytywne opinie o nim tu piszecie, to się na niego skuszę :tak: dzięki ;-)
 
W lozku mi sie nudzi, bo nie mam zadnej fanej ksiazki, a w tv mowia tylko o konflikcie prezydent-premier. Juz nie moge tego sluchac.
Celinka, a masz laptopa w łóżku? Bo jeśli tak, to możesz spróbować czytać e-booki. Ja nigdy nie lubiłam czytać na komputerze, ale moja cytowana już nieraz tutaj koleżanka-mamuśka poleciła mi, że jest to fajna sprawa np. do karmienia. Papierową książkę musisz najczęściej przytrzymywać jedną ręką, a poza tym szelest odwracanych kartek potrafi wybudzić malucha, jeśli jest wrażliwy. A laptop na stoliku przy fotelu, duża czcionka i myszka ze scrollem ponoć sprawdzają się idealnie :-)
Ja ze ściągniętych czytadeł mam akurat tylko "Sagę o Ludziach Lodu" Margit Sandemo oraz serię fantastyki Jacka Piekary - mogę Ci podesłać, gdybyś gustowała w tego typu literaturze :-)
 
mamjakty ten ciśnieniomierz omrona jest naprawdę dobry a z doświadczenia mogę ci jeszcze polecić Brauna. Najlepiej jakbyś poszła do sklepu medycznego i sama spróbowała. A jak kupujesz w necie to raczej półautomat (taki z ręcznie pompowanym rękawem) te pełne automaty mają tendencje do bardzo silnego pompowania i potem na ręku sie siniaki robią.
 
Co do ciśnieniomierzy rtęciowych to nie wiem czy można je jeszcze gdziekolwiek dostać. Wedłóg Uni urządzenia medyczne zawierające rtęć są niebezpieczne dla zdrowia :szok: :tak: dlatego dziewczyny kupujcie termometry rtęciowe bo niedługo nie da się ich dostać w żadnej aptece :-D ciekawe kiedy się zorjętują że te termometry za oknem i do wanienak też są z rtęcią:-D
 
Melulu laptop zakopany jest gdzies w szafie. W ogole go nie uzywamy. Ja jestem tradycjonalistka,jesli chodzi o ksiazki. Czytam tylko papierowe. Moze to jakis fetyszyzm, ale lubie zapach ksiazek :-D
 
Melulu laptop zakopany jest gdzies w szafie. W ogole go nie uzywamy. Ja jestem tradycjonalistka,jesli chodzi o ksiazki. Czytam tylko papierowe. Moze to jakis fetyszyzm, ale lubie zapach ksiazek :-D
Ja laptopa sobie chwalę, bo mogę się przenosić z biurka na łóżko, jak mi kręgosłup daje się we znaki, a że mąż mi na urodzinki w sierpniu sprezentował specjalny stoliczek pod laptopa, to mam bardzo wygodne stanowisko :-)
A co do książek też mi się było ciężko przekonać do czytania na komputerze, ale jak mnie treść wciągnęła, to ani się nie obejrzałam, jak całą przeczytałam na laptopie :-)
 
reklama
Celinka nie jestes sama!! Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką książek w formie papierowej:tak:Jakoś nie wyobrażam sobie jak mogłabym sie skupić nad lekturą na ekranie monitora:-p:sorry2:tym bardziej,że mój komp stacjonarny..:baffled::-D
 
Do góry