reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

Używałam pieluchomajtek to sie wypowiem....zakłada sie je jeszcze gorzej niż normalna pieluche :-D Bo trzeba to wciągnąć nogami a mój mały pewnie tak jak wasze dzieciaczki podczas zmiany pieluchy najchętniej by wstał i uciekł :-D A jak chcesz zdjąć to te ściągacze po bokach sie zrywa...spokojnie nie trzeba do tego jakiejś super siły ;-) U nas świetnie sie sprawdziły podczas nauki siadania bo na serio są wygodne...Ostrzegam jednak - nie są tak chłonne jak zwykłe pampiersy...
 
reklama
A ja mysle ,że jeszcze za wczesnie na takie majtaski przynajmniej dla mojej małej!
Po pierwsze spadłyby jej z tyłka a po drugie one są dla chodzących brzdąców wieć moim zdaniem nie ma po co wyprzedzać biegu zdarzeń!:tak:
 
Moja tak się dzisiaj rozpędziła w swoim pełzaniu, ze jej pampers z tyłka zleciał. :-):-p No i co ja mam jej zakładać?
:-D:-D:-D
No to pieluchomajtki jak nic...:-D

Małpko jeśli to jest dla dzieci chodzących to one musze mieć strasznie małe pupcie....Moja bratanica ma 9 miesiecy ale waży tylko niecałe 8 kilo (wcześniak) i na nią są te active girl idealne...troszke cena przeraża bo za duża paczke u nas 56 złociszy...
 
My jeszcze w 3 pomykamy a te majtaski są od 9kg więc chyba byłyby za duże:tak: ale to nic, młoda i tak jeszcze nie ucieka, nie raczkuje więc poczekam:sorry2:
 
reklama
może Blania nie ma takich masywnych ud ;-)
córeczka mojej koleżanki za tydzień skończy 9 miesięcy a nadal w 3 chodzi, z 4 kupka wylatuje bokami, bo właśnie na udach są za luźne :-)
 
Do góry