reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

reklama
Ja tych pieluchomajtek nie polecam:no:, a to z tego względu, że po kilkukrotnym zciągnięciu się psują:shocked2::sorry2: - do Matiego nie używałąm, ale przy Natalce zdarzało się, że jej pieluchę sprawdzałam, czy nie ma mokro i nie miała, ale próba kolejnego wciągnięcia pieluchy na pupę kończyła się jej popsuciem (a nawet, jak miała trochę mokro, to jej tą pieluchę zostawiałam, bo przy pupie i tak sucho, więc jej nie bedę 20 razy na dzień zmieniać, ale jak pieluchomajtki się psuły, to były zaraz do wyrzucenia). Poza tym, jak zrobiła w nie kupkę, to trzeba było ją zwyczajnie rozerwać, bo przecież nie zciągnę jej ich z kupą, bo zaraz na nogach by miała (raz próbowałam i dziękuję :sorry2::shocked2::confused:), a z tym rozerwaniem to też różnie bywało :confused::szok::confused2::sorry:.
 
oj małpko a jak wy sie mieścicie te "trójeczki", nie wygodniej byłby w czwórkach, one są od 7 kg. Nie cisną was te "3" w udka?

Pielucha pieluszce nie równa. Ja kupiłam bella happy "4" i były za duże, własnie w udach, takie jakieś ogromne, ale "3" z pampersa były już za małe (Mat ma ok. 9 kg), ale "4" już są w sam raz, dlatego już nie experymentuję i jestem wierna pampersowi:tak::-D.
 
no ja o pampersie piszę :tak: ta córeczka koleżanki fakt faktem nie ma takich fałdek na udach, moja Ola to ma grubiutkie - od dawna na 4 jesteśmy :tak:
ja chciałam spróbować tych pieluchomajtek - bo ja to w ogóle jestem jakąś maniaczką nowości :zawstydzona/y: ale mój mąż mnie stopuje - On znowuż nie lubi eksperymentować ;-)
 
ja na razie na pampersach zostaję...pewnie jak mi wpadna w ręce te pieluchomajtki to kupię i spróbuję...
mamjakty ja to jakoś zawsze mojemu wmówię że to dla dziecka lepsze, wygodniejsze, że po prostu musi to mieć itp. :-D:tak:
 
Pysia ale na opakowaniu pieluchomajtek jest wyraźnie napisane że żeby je zdjąć trzeba rozerwać...nie zauważyłam tych problemów o których piszesz...może od tego czasu kiedy ich używałaś pampers zmienił patent...
A jak chce sprawdzić czy jest nasiusiane to przykładam ręke do pieluszki i do razu wiem że jest pełno...po co zdejmować ?
 
Ja całej paczki nie miałam, tylko koleżanka mi dała kilka (bez opakowania), bo jej dziecko się nauczyło na nocnik, to ja je Natasi dałam, ale mi nie podeszły. A z tym rozerwaniem, to jakoś mi ciągle się rozwaliło nie tak:confused2::sorry:, jak powinno, no i potem nie było jak "zapakować", bo normalne pampki to po zużyciu ja tak ładnie "zamykam" w taką paczuszkę, a tamtych po rozwaleniu się nie dało.
 
Ja też zastanawiam się nad pieluchomajtkami, ale słyszałam, że są mniej chłonne niż zwykłe pieluszki, a moja mała wypija hektolitry płynów(non stop słysze mama miam miam co oznacz piciu). Po zatym jak maluch zrobi siku to ok, ale jak z nich wydostać kupke, tego sobie jakoś niewyobrażam. No cóż ale chyba i tak je wypróbuje - ciekawość:zawstydzona/y:
 
oj małpko a jak wy sie mieścicie te "trójeczki", nie wygodniej byłby w czwórkach, one są od 7 kg. Nie cisną was te "3" w udka?
Na razie nie cisną, są jak w sam raz i jeszcze nawet troszke luzu:tak: ale mnie sie wydaje , że 4 sa od 9 kg???
może kupie paczkę na próbę , jak będą za duże to zostawie na potem:-p
 
reklama
My używamy 4 już od dawna. Wszystko jest w porządku tylko że muszę je już zapinać na samych końcach bo Domin ma brzuszek i jak siedzi to go ugniatają. A bardzo lubi siedzieć:blink:
 
Do góry