reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

reklama
Na razie nie cisną, są jak w sam raz i jeszcze nawet troszke luzu:tak: ale mnie sie wydaje , że 4 sa od 9 kg???
może kupie paczkę na próbę , jak będą za duże to zostawie na potem:-p
sorki mój błąd tamte były maxi plus od 9 kg:sorry2: te zwykłe maxi są od 7:tak:, kupiłam na próbę i rzeczywiście są trochę większe,zobaczymy jeszcze jej nie zakładałam ale na oko to wydają się trochę za duże!!!Jak założe to napiszę co i jak!!
 
kupiłam na próbę i rzeczywiście są trochę większe,zobaczymy jeszcze jej nie zakładałam ale na oko to wydają się trochę za duże!!!Jak założe to napiszę co i jak!!

Małpko Klusek dobiero dorósł do Huggisów superflex 3 na tyle że nie muszę ich na zakładke zapinać:-D i wreszcie nie ucieka nam nic bokami:-p
 
ja osobiście nia miałam, ale pamiętam, żę niektórym dziewczynom -styczniówką, to życie ratowałó, inaczej by wcale nie spały..;-)
 
Śpiworek przyszedł Jest bardzo ładnie uszyty wydaje sie wystarczajaco ciepły w środku jest milutki polar a na zewnątrz nieprzemakalna powłoka Przymierzyłam do wózka pasuje nieżle ma taki dodatkowy jakby kapturek ze sznureczkami i można go przywiazać do wózka Od tyłu są też takie taśmy antypoślizgowe Sam śpiwór jest dosyć duży myślę że spokojnie nam starczy i na przyszły rok Jedyna wada jaką na razie zauważyłam to dosyć duże wycięcie od góry (przy szyji) trzeba będzie chyba sciągać te sznurki w kapturku bo inaczej cała gora będzi odsłonięta
 
reklama
Do góry