reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

reklama
Mam pytanie. Chciałabym sobie kupić dobry laktator. Myślałam o takim ręcznym z Canpola, ale koleżanka mi odradziła. Podobno szybko się psują. Nie wiem który wybrać, a jest ich trochę na rynku. :szok: Może macie jakiś sprawdzony? ;-)
 
Sprawdzonego nie mam, ale duzo dobrego slyszalam o laktatorze ręcznym Avent. Sama mam go zamiar kupic, ale po porodzie- jesli okaze sie, ze jest potrzebny.
 
Ja mam po Kuzynce ręcznego aventa i jestem z niego zadowolona (ale bez tezj nakładki laktacyjnej co niby ma masowac atylko mleko bokiem przepuszcza) wiem ze niektóre dziewczyny tez taki maja i były zadowolone

Celinka ja miałam taką mleczarnie ze juz w szpitalu się przydał:)
 
ja tez najwięcej pozytywnych opinii o tym avencie słyszałam i właśnie jego sobie kupię, ale podobnie jak Celinka - jak okaże się, że jest mi potrzebny, po porodzie. A gdybym miała taką sytuację jak Madzia, że już w szpitalu potrzebowałabym go, to no cóż, chyba są jakieś inne sposoby na odciąganie pokarmu - z tego, co pamiętam Rondzia ręcznie sobie odciągała pokarm (tylko sie zastanawiam jak - "doiłaś się"? ;-))
 
Dziewczyny z kupnem laktatora wstrzymajcie się jak urodzicie i czy będzie wam potrzebny.

Ja po porodzie dopiero kupiłam ręczny Avent chwalę go sobie. I też tą nakładkę masującą ściągałam bo lepiej bez tego szło.

Słyszałam też dobre opinie o Medeli. U nas w szpitalu w poradni laktacyjnej można sobie go wypożyczyć.

W ogóle chwalę sobie butelki i sterylizator do mikrofalówki avent. Butelki są bardzo trwałe do tej pory je mam jedynie muszę dokupić nowe smoczki.
 
Ja mam elektryczny chicco ale uwzam ze jest do dupy nie do cyckow.. W laktacji mi pokazali gdzie ucskac zeby szlo. Tylko mnie szlag trafial jak wszyscy szli spac a ja siedzialam i ciagalam cycki godzine. i to bez roznicy czy elektrycznym czy recznie..
 
Ja mam ręczny TommeeTippee i wydaje mi się , że jest oki!!!Na sucho próbowałam i ciągnie nieźle:-p:-pTe z Aventu też są dobre- koleżanki polecały!!!!
 
reklama
wogóleakcesoria z aventu są dobre.. Ja do dzis mam jescze 2 butelki od julki i smoczki 1 tez mi zostały nowki ale kupiłam sobie 1 butelke z tej firmy co Małpka ma odciągacz bo jest jak cycek;-) A butle z aventu do odciagacza beda jak znalazł:-)
 
Do góry