reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam..., odradzam...

Ja polecam Fisher Price (mamy mate, bujawke,karuzele, wanienke i zabawki) z przyzadow do karmienia to tylko Tommee Tippee sterylizator, butelki, odciagacz, smoczki i w przyszlosci talerzyki i lyzeczki :-) Adas nie wykrywal roznicy miedzy karmieniem cyckiem a butelka bo ksztalt i elastycznosc smoczka emituja ksztalt piersi. A no i najcenniejszy nabytek elektorniczna niania Tommee Tippee, przyzad jest tak czuly ze slychac oddech dziecka, a do tego ma specjana mate sensoryczna ktora zalacza alarm jak nie wykrywa oddechu dziecka przez 20 sekund.
SureSound Ultimate Monitor - by Tommee Tippee
ja kupilam na ebay uzywany za ok 35funtow, zreszta wiele zeczy kupilam z ebay :-D
 
reklama
Wlasnie a ja kupilam te pieluchy Fitti, kurcze co za okropienstwo, zobacze ale chyba bedzie trzeba je wyrzucic
A wkladka do wanienki u nas sie super sprawdzila, i bodziaki obowiazkowo, wlasnie dzis nabylam 3 nowe sztuki:-)
 
Jeśli znacie ciekawe, sprawdzone strony sklepów internetowych gdzie można kupić ładne, tanie ciuszki dla naszych pociech oraz inne akcesoria- wymieńcie się tymi informacjami :-)
 
A ja się chyba skuszę na te pieluchy DADA z Biedronki- mam bardzo blisko domu. Najpierw sprawdzę jak sprawdzają się na noc :-)
 
Przede wszystkim polecam monitor oddechu:) W naszym przypadku bezcenny jeśli chodzi o nasze zdrowie psychiczne:):):) No i jeden raz zasygnalizował brak oddechu. :( Polecam na pewno śpiworek do spania. Do kąpieli zwykła wanienka, żadnych wynalazków, kupiliśmy fisher price za 160zł i leży na strychu, ale u Adas 13 sie sprawdziła, więc kwestia gustu. Bezkonkurencyjny jest w naszym przypadku leżaczek-bujaczek fisher price z wibracją. Polecam też karuzele pozytywkę nad łóżeczko i mate, mamy fisher price i się sprawdza. Do kąpieli Oilatum, do pupy sudocrem. Jeśli chodzi o ciuszki to pajacyki, body, śpioszki. Odradzam buciki, śliczne bluzeczki w rozmiarze 56 i 62 zakładane przez główkę i tym podobne, spodnie jeansy. Ładnie wyglądają fakt, ale zakładanie żal. . Żadnych pościeli i kołderek. Pieluszki tylko pampers sleep end play, wszystkie inne eksperymenty kończyły się kiepsko. Kwestia jedzonka tylko philips avent, butelki, smoczki, podgrzewacz i sterylizator sa rewelacyjne. Mamy również philips avent termometry z jednego zestawu i każdy mierzy inaczej, wiec nie polecam.
 
Ostatnia edycja:
Znalazłam ciekawą stronę: Pieluszkarnia - Dzięcięca Natura z ekologicznymi akcesoriami dla dzieci i nie tylko. Od razu pomyślałam o niemowlakach, które mają uczulenie np. na zwykłe pieluszki jednorazowe, lub na materiały z których szyte są ubranka (pomijając fakt, że niektóre ubranka mogąbyć rakotwórcze!)
 
a no pampersy tylko Pampers Baby Dry z aloesem (ale chyba w polsce ich nie ma :baffled: ) Oilatum i Nivea sensitive. Co do ubranek to nawet nie wiedzialam ze istnieja kaftaniki :-D w dzien body+skarpetki, na noc body + pajacyk (i znowu dopiero dowiedzialam sie co to spiochy :sorry2: ). W gosci jak chodzimy to body+koszulka+dzinsy (ale takie ciut za duze bo nie lubie jak w brzuszek uciska)+skarpetki. Buciki?? Nie rozumiem po co :dry: Sklepy to ebay.co.uk jezeli macie kogos w Uk to polecam zeby wam kupowal bo ceny sa zazwyczaj o 30-50% taniej niz na allegro.
Early Days czyli najtansze ubranka z Uk ;-), bodziaki sa ok, ale trzeba uwazac na te ktore sa cale w nadruku, moje dziecko sie poprostu poci w nich, kupuje tylko biale, albo takie z malutkim nadrukiem.
 
reklama
Do góry