reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam..., odradzam...

O Dada słyszałam różne opinie, nie sprawdzałam. Zaczęliśmy od Pampers, teraz są Huggisy(zawsze trochę tańsze..) Te pierwsze wydają mi sie być trochę lepsze ale dużej różnicy nie ma. Polecam:tak: na skórę Bephanten uważam że jest świetny na otarcia, oliwkę Hipp bardzo ładnie pachnie i jest naprawę dobra, rowerek prowadzany wydający dźwięki dla w sumie dziecka ktore dobrze siedzi(dostaliśmy na chrzest i choć Mały jest trochę za mały to bardzo mu się podoba takie jeździdełko),mam nadzieję że wiecie o jaki mi chodzi .Odradzam:no: butelki Canpol babies i lovi, niestety ciekna, z kubeczkiem niekapkiem jest to samo, kurteczki z wąskimi rękawami-poprostu TRAGEDIA.
 
reklama
Polecam linie prodoktów Bambino Nivea baby i Hipp są rewelacyjne , emulsje do kapieli Oilatum:tak::tak::tak: Dada chusteczki super:tak: Odradzam oliwke J&J uczula i wysusza:no: chusteczki dzidzius strasznie suche:eek:
 
Dada chusteczki super:tak:Odradzam chusteczki Bobini malutkie i strasznie mocno perfumowane.
 
Polecam butelki "balonik" canpol babies z gumowym ustnikiem i uchwytami. Super się sprawdzają, mój Kubuś potrafi sam ją trzymać. Używamy Pampersów, Huggiesy niestety przeciekały:no:. Oliwka Bambino, dobrze się rozprowadza i ma ładny zapach.
 
Agnieszka1986 my jesteśmy przeciwnikami chodzików i nie kupujemy. Uprzedziliśmy też , kogo tylko moglismy żeby nam nie robiono takich prezentów. Za to mamy już siedzonko do karmienia. Kupiliśmy drewniane, rozkładane później na stolik i małe krzesełko. Na razie Antoś siedział w nim kilka razy , ale bardzo mu się podoba że wreszcie widzi wszystko z podobnej perspektywy jak mama.
 
Tez jestem przeciwniczka chodzików. Polecam:
- pajacyki zwłaszcza do spania
- laktator ręczny Avent (zero bólu)
- chusteczki Penaten albo johson ( w czteropaku tanio!)
- płyn do mycia top-to-toe johson albo płyn do kapieli z oliwką johson -rewelacja, nie potrzeba oliwki!!!
-mata rainforest fisher price
-bujaczek z wibracja
-frida do noska
 
a siedzonko do jedzenia zależy od wieku dziecka ja mam z regulacją oparcia i z funkcją bujania (2w1) polecam
 
reklama
Kupiłam na allegro krzesełko do karmienia arti - ma zdejmowana tapicerkę, pasy, regulację i później rozkłada się na krzesełko i stolik. Szymek jest zadowolony, że wszystko widzi z góry, a czasmi bierzemy samo krzesełko na trawnik przed domem. Zajmuje dośc dużo miejsca, bo nie składa się, ale to nam nie przeszkadza.
Z chodzikiem też mam złe doświadczenia przy starszym synku - kółko zablokowało się między listwą od płytek a dywanem i chodzik się przewrócił, od razu wylądował w piwnicy i teraz nie mam zamiaru go używać.
 
Do góry