reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam:)

ja używałam bio oli....chyba tak to się nazywa :dry:kupisz w irlandzkiej aptece.
I mustella na roztępy.ale już w ciąży używałam.
Fakt na cyckach mi trochę pozostały,ale to po krótkim karmieniu piersią ;-)
o maści na blizny na rozstępy nie słyszałam :no:
stosowalam ten bio oli.........niestety nie dal wiekszych skutkow;(ale dzieki za pomoc i rade
 
reklama
a moze orientujecie sie ile kosztuje usuwanie rozstepow u kosmetyczki:-)czy ktoras z was moze usuwala lub poradzi jak sie pozbyc:-)mam na samym srodku kolo pepka brzydko to wyglada...........gdyby byly w innym miejscu to jeszcze ale tak nawet mie mozna zalozyc stroju.............i krotszych bluzek
 
witajcie dzis znalazlam na forum:kawa_kawa_kawa
Ja biore trzy łyżki najtanszej sypanek kawy. zalewam gotującą wodą tak zeby wyszła taka papka. jak sie zaparzy to odlewam tej wody ile sie da. Ziarenkami sie nacieram po umyciu. jak juz sie wytre to smaruje sie oliwką. Robie to srednio co drugi dzien, ale zdarza sie, ze trzy dni nie robie, apozniej zrobie dwa razy z rzedu. dziewczyny chwala sobie ze pomaga na celulitiussssssssssssssss
 
witajcie dzis znalazlam na forum:kawa_kawa_kawa
Ja biore trzy łyżki najtanszej sypanek kawy. zalewam gotującą wodą tak zeby wyszła taka papka. jak sie zaparzy to odlewam tej wody ile sie da. Ziarenkami sie nacieram po umyciu. jak juz sie wytre to smaruje sie oliwką. Robie to srednio co drugi dzien, ale zdarza sie, ze trzy dni nie robie, apozniej zrobie dwa razy z rzedu. dziewczyny chwala sobie ze pomaga na celulitiussssssssssssssss
No tak...kofeina...;-)
 
witajcie dzis znalazlam na forum:kawa_kawa_kawa
Ja biore trzy łyżki najtanszej sypanek kawy. zalewam gotującą wodą tak zeby wyszła taka papka. jak sie zaparzy to odlewam tej wody ile sie da. Ziarenkami sie nacieram po umyciu. jak juz sie wytre to smaruje sie oliwką. Robie to srednio co drugi dzien, ale zdarza sie, ze trzy dni nie robie, apozniej zrobie dwa razy z rzedu. dziewczyny chwala sobie ze pomaga na celulitiussssssssssssssss
oooo!!! jeszcze o czyms takim nie slyszałam, ale chyba sama spróbuję:)
 
reklama
a moze orientujecie sie ile kosztuje usuwanie rozstepow u kosmetyczki:-)czy ktoras z was moze usuwala lub poradzi jak sie pozbyc:-)mam na samym srodku kolo pepka brzydko to wyglada...........gdyby byly w innym miejscu to jeszcze ale tak nawet mie mozna zalozyc stroju.............i krotszych bluzek
Cześć jestem mamą 3 dzieciaczków;-) i także borykam się z rozstępami od 12 lat ale pierwsze słysze aby kosmetyczka miała że tak się wyraże taką moc:-Dz tego co ja wiem to tylko skalpel albo laser ale może się myle to mnie poprawcie bo sama bym się niezmiernie ucieszyła:tak: Ja tylko doszłam do tego że można je bardzo wybielić i nie są tak widoczne ale jednak są :-) A co do tej kawki to słyszałam że to daje duże efekty:))przede wszystkim działa na zasadzie pylingu i kofeina przyspiesz cały proces ja jeszcze słyszałam o owinięciu się folią i założeniu czegoś ciepłego na to żeby ta kofeina miała możliwość wchłonienia się w tkankę tłuszczową:)Nie wiem nie stosowałam ale słyszałam że działa i nie powinno mieć skutków ubocznych:))
 
Ostatnia edycja:
Do góry