reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam:)

dziewczyny gdzieś na irlandzkim forum czytałam że pisałyście o Tantum Rosa i któraś odradzała używanie....
może ktoś wypowiedziałby się na ten temat:sorry:z góry dziękuję
 
reklama
a ja podnoszę wątek
i chciałam spytać czy maść cepan można używać na zozstępy na piersiach będąc w ciąży??
mam ją w domu i nie wiem czy mogę z niej skorzystać w tym czasie a wiem że jest dobra:tak:

sama bym kupiła bo można go w ciąży używać ... no ale nie mam jak załatwić sobie z pl...:-(

Kasiu, dobra mascia na blizny (nie wiem jak rozstepy) jest CONTRATUBEX. jest naprawde rewelacyjna i moim zdaniem lepsza niz cepan. szybciej dziala.
Niestety uwazam ze droga, ale WYDAJNA. no i jest bezzapachowa.
co do zamowien, poszukaj na google polskich aptek ktore robia wysylki. Ja tak czasem kupuje kremy Iwostin. Cala seria wyniosla mnie 80pln, z przesylka, tyle tylko ze wczesniej napisalam do apteki mejla z zapytaniem czy wysylaja za granice i jakie koszta. Jak pokrywasz koszta to wiekszosc wysyla.
 
Kasiu, dobra mascia na blizny (nie wiem jak rozstepy) jest CONTRATUBEX. jest naprawde rewelacyjna i moim zdaniem lepsza niz cepan. szybciej dziala.
Niestety uwazam ze droga, ale WYDAJNA. no i jest bezzapachowa.
co do zamowien, poszukaj na google polskich aptek ktore robia wysylki. Ja tak czasem kupuje kremy Iwostin. Cala seria wyniosla mnie 80pln, z przesylka, tyle tylko ze wczesniej napisalam do apteki mejla z zapytaniem czy wysylaja za granice i jakie koszta. Jak pokrywasz koszta to wiekszosc wysyla.
używam już no-scar i jestem zadowolona z niego...
 
Uzywam i uzywam ten cepan na moje ciecie i g...daje...Blizna jak jest tak byla, tak samo ciemna i wielka!!:wściekła/y: Takze lekko przereklamowany kremik moim zdaniem jakze skromnym zreszta;-)

A Tantum Rossa uzywalam i bylo spoko...mniej bolalo. Chociaz bol krocza w porownaniu do hemoroidow to bulka z maslem ;)
 
Uzywam i uzywam ten cepan na moje ciecie i g...daje...Blizna jak jest tak byla, tak samo ciemna i wielka!!:wściekła/y: Takze lekko przereklamowany kremik moim zdaniem jakze skromnym zreszta;-)

A Tantum Rossa uzywalam i bylo spoko...mniej bolalo. Chociaz bol krocza w porownaniu do hemoroidow to bulka z maslem ;)
misia a może spróbuj sobie no-scaar..
szczerze polecam..
mi poza zorztępami na piersiach zadziałał jeszcze na bliznę po oparzeniu z dzieciństwa... i wiadać żejest mniej widoczna:tak:
 
ja po ciazy uzywalam palmersa balsam ale ten zwierajacy skore nie na rozstepy i bylam bardzo zadowolona i do tego zel na rozstepy w malym szklanym pojemniczku i sporo mi rozjasnily bo mialam fioletowe szramy na piersiach bo brzucho nie najgorsze w tej chwili sa duzo mniej widoczne...mozna dostac w aptekach cena bardzo przystepna i calkiem fajnie pachnie:)
co do tego pilingu z kawy to tez polecam tylko te oliwke lepiej sobie dolac i wymieszac z kawa wtedy lepiej sie rozsmarowuje i jak splukujemy sie to skora jest super w dotyku, pozniej nie trzeba kombinoac z balsamami czy oliwkami :)
 
ostatnio kolezanka poleciła mi na cellulit i odchudzanie nog zwykłs sól i oliwka mieszmy smarujemy uda i owijamy folia spozywcza do tego przykrywamy sie kocem i tak np i serial lezymy hehehe moze byc na wspolneej albo m- jak miłosc,,,hhehe :-D:-):tak:
 
A ja bardzo polecam krem do stóp. :tak: Scholl deep moisturising . Jest rewelacyjny. Nawet dla najgorzej zaniedbanych stóp.

Pozdrawiam.
 
reklama
ja zapytam o Polska TV, jak w Irladnii ogladac polskia TV uzywajac neta?
seriale albo cos takiego. czy ktoraz z was moze podeslac linka?

dziekuje
 
Do góry