reklama

Polecam/ Odradzam

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez pandorka, 11 Sierpień 2009.

1. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

Pomyślałam sobie, że warto założyć osobny wąteczek dla mamusiek z UK, o tym co warto kupić, a czym nie warto zaprzątac sobie głowy. Zapraszam serdecznie do dyskusji!

Ostatnia edycja: 24 Listopad 2009
  2. Makta

Makta Mama Julki Łobuziulki :)

Ciekawy watek :)
    myślę, ze będę tutaj częstym gościem bo w sumie od niedawna jestem w uk i wiem jeszcze zdecydowanie za mało.
    Tym bardziej , ze ta wyspa potrafi zaskoczyć :tak::tak::tak:

3. reklama
  4. Makta

I tutaj tez będę równie czestym gosciem...dobry pomysł Pandorko:-):-)

5. sylwiakk303

sylwiakk303 Fanka BB :)

wiec ja odradzam oliwke j&j mojego synka uczulila:) jedyne to co z produktow tu nam nie podeszlo aha i co do strelizatorow butelek odradzam tommee teppe choc butelki sa super ale mysle ze lepiej zainwestowac w ten z aventu jak bylam niania to taki babeczka miala szybciutko butelki sie wyparzaja w tt trzeba czekac 3 godzinki:)

6. sylwiakk303

sylwiakk303 Fanka BB :)

polecam oliwke z asdy ma piekny zapach podobny do polskiej bambino ladnie sie wchlania i nie uczula:) do twarzy zas uzywam kremu avenno z j&j jest bez zpachowy dobrze nawilza i dobry na wysypki rowniez godny polecenia jest lezaczek bujaczek fisher price rainforest moje dziedzie jest nim zachwycone:)

7. Makta

O własnie...oliwka J&J potrafiła nawet mnie uczulić...również zdecydowanie nie polecam.

8. renif_

renif_ Szczęśliwa żona i mama:)

Cala seria J&J potrafi uczulac, jesli nie od razu, to po dluzszym stosowaniu. my mielismy problem z chusteczkami, do dupinki byly ok, ale buzia od razu czerwona, a i pozniej dupinke podraznialo

9. SylwiaBl

SylwiaBl Fanka BB :)

czesc dziewczyny,
    swietny temat,
    ja walasnie jestem na etapie wyprawki bo moj maluszek (jak wszystko bedzie dobrze) ma sie urodzic za 9ty. to jakie buteleczki i sterylizatory polecacie? te do mkrofali czy electryczne.
    pozdrawiam

Sylwia

10. reklama
  11. Tunczyki

Tunczyki Mamusia Victorii:)

dziewczynki a jaki laktator polecacie??reczny czy elektryczny??jakie sa plusy i minusy??no i jakiej firmy-avent , medela czy tomme tippee?? jak dla mnie to za duzo tego wszystkiego i kompletnie nie wiem na ktory sie zdecydowac...moze wy macie juz jakies doswiadczenie w tym temacie i mi pomozecie:-)

12. ewangelia

ewangelia Aktywna w BB

Ja mialam z Aventa reczny i bylam zadowolona i mozna sobie przy tym raczke wycwiczyc:-D

Poleć forum