reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam

kaskax25

mama wspaniałej trójki
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2008
Postów
6 716
Wpadłam na pomysł który może sie spodoba. Wątek w którym będą nasze opinie na temat zabawek czy innych rzeczy dla naszych dzieciaczków. Na wyprawce już toniemy za duzo tam tego, zreszta wkraczamy w wiek dzieci w którym bedziemy kupowac różne rzeczy może opinia mam pomoże nam w wyborze tych prawidłowych dobrych dla dziecka rzeczy.

Więc ja tak na początek moge polecic

Ksiazeczka rymowanka Fisher Price po polsku, super sprawa Miłoszek jest zachwycony zabawne wierszyki, piosenki, świecący nosek motylka, naprawde godne polecenia



Stoliczek edukacyjny chicco Mateusz juz bawi sie juz ponad rok, Miłoszek do tego az pieje może dla ciut starszych dzieci od Miłosza ale jest naprawde super, dużo dzwiekow efektów, przewracana książeczka, pod spodem stoliczek na którym można układać klocki. Polecam



Garnuszek na klocuszek przebój wśród maluchów, Miłoszek co prawda klocuszków jeszcze nie wkłada wiadomo ale słucha garnuszka jak zaczarowany a garnuszek ślicznie śpiewa o liczbach, bardzo mocna i świetna zabawka

Odradzam choć oczywiście inne dziecko może miec inne zdanie


Wyglada ślicznie ale tylko wygląda. Ma bardzo mało funkcji melodyjek jesli można to nazwać melodyjka jest bodajże tylko trzy, dziecko nie ma jak dobrze złapac zabawki ktore właściwie w ogóle nie sa atrakcyjne, nawat posadzony przy tym nie wzbudził w Miłoszku wiekszych emocji:eek::eek:Zabawki sa za wysoko, cieżko je dziecku dosiegnąć, jestem ogolnie rozczarowana
 
reklama
niewiem czy można pisac,ale napiszę tylko tyle,że nie miałam i jeszcze nie mam takich zabawek,ale znajomej córeczka ma dwie z tych i moge powiedzieć tylko,że garnuszek REWELACJA a co do ksiażeczki też sa zadowolone tylko jest jedno małe ale,mała bierze to do buzi i wtedy ten papier namaka i dołem sie rozpuszcza jednym słowem znika i niszy sie,ale reszta działa
 
Kasiu świetny pomysł z tym wątkiem.

Ja polecam takiego kwiatka który Gabrysia dostała od chrzestnej. Ma szeleszczące liście, biedronka piszczy, nosek grzechocze. Jest lekka i poręczna. U nas się sprawdziła super.
Edit: firmy Toyslander
 

Załączniki

  • kwaitek.jpg
    kwaitek.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 153
Ostatnia edycja:
Ale Piwonia ta książeczka nie ma w ogóle papieru jest cala plastikowa:tak::tak:I oczywiście można tu pisać swoje spostrzezenia
Acha i piszcie jakie to firmy zabawek czy urzadzen zeby było łatwo znależc
 
Ostatnia edycja:
A z mniej polecanych to biedronka, którą mój nazywa paskudą.
Po paru razach serduszko które pociągnięte powoduje wibracje w brzuszku biedronki się nie wciągnęło i futerko lnieje :-( Prezent z pracy.

Edit: Baby Ono
 

Załączniki

  • 985.jpg
    985.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 151
Ostatnia edycja:
Efe napisz firme jak możesz bo cieżko będzie znależć. Piwonia napewno jakaś starsza wersja książeczki bo ta w ogóle papieru nie ma i bawi sie nią zarówno mati jak i Mateusz wiec jest na długo
 
I jeszcze bym mogła polecić taką grzechotkę Chicco co jak się obkręci to pstryka. Moja Gabi teraz przechodzi fascynację tą zabawką. Kupiłam używana na allegro ale rok temu kupiłam identyczną chrześnicy.
 

Załączniki

  • 69304_20_01.jpg
    69304_20_01.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 148
reklama
ja również polecam garnuszek z Fisher Price. Zosia go narazie przewraca, klocuszki się wysypuja i bierze sobie klocuszka i go gryzie:-Di narazie jej tylko tyle wystarcza do radości:-D
Polecam również Szczeniaczka uczniaczka z Fisher Price.
SZCZENIACZEK UCZNIACZEK Z SERDUSZKIEM - KURIER!!! (907296450) - Aukcje internetowe Allegro
jest tak wrażliwy że leciutko się go dotknie i już gada co bardzo mi się podoba bo narazie Zosia jeszcze nie umie naciskać;-) no i jak szczeniaczek robi "akuku widze cie" to jest radocha. Ma wiele piosenek, dużo uczy, jest mięciutki i moja pyza lubi gryźć mu ucho:-D

Polecam również pianinko z Fisher Price
FISHER PRICE PIANINKO M4456 (914275798) - Aukcje internetowe Allegro
Ma fajne kolorowe i podświetlane klawisze, opcje z muzyczkami i normalnego pianinka. Zosia bardzo lubi uderzać rączkami w klawisze i podgryzac ludziki:-D

Również polecam Pana Metke(Mr. Label) z firmy K's Kids
Pan Metka
świetna zabawka dla podgryzaczy metek tj. moja Zosia:-D. Jest mieciutki, ma dużo metek z różnych meteriałów, a w środku ma grzechotke.

Sprawdził się u nas również gryzak jabłuszko z Fisher price
Zabawki dla dzieci. Sklep z zabawkami dla dzieci Tuptus. - JABŁKO gryzak Fisher Price / zabawki M4385/
fajną ma rączkę do trzymania.

Natomiast nie jestem zadowolona z Kubusia Puchatka z Fisher Price.
Myślałam że to troche fajniejsze. Nie wiem, moze Zosia jest jeszcze za mała do tego. Narazie obgryza tą grzechotkę:-D a Kubuś jest olewany:-D
FISHER PRICE KUBUŚ PUCHATEK Z MAGICZNĄ GRZECHOTKĄ P8031 - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje
 
Do góry