reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam

Dominiczka super te zabawki!! "Pan Metka" mnie rozwalil!! SWIETNY!! Dla mojego obgryzacza metek bedzie w sam raz!! Napewno go zamowie!
 
reklama
W ogóle zauważyłam że wszystkie te grzechotki i gryzaki fishera to dość ciężkie są. Te jabłko ma koleżanki córa i wisiało na wózku, ale chyba tylko po to żeby się pochwalić że oryginalne. Nie widziałam żeby mała się nim bawiła. Jak wzięłam do ręki to poczułam że paskudnie ciężkie. Niestety jakbym zapomniała o tym fakcie i kupiłam na allegro takie grzechotki w przypływie jakiegoś amoku zakupowego. Wszystkie oprócz tego chicco ciężkie, ale bardzo kolorowe więc mała po nie sięga (choć daleko nimi nie rzuci):laugh2:
 

Załączniki

  • DSC_1705.jpg
    DSC_1705.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 123
ja z tego co najdłużej u nas się sprawdzało - czym długo bawił się Karol a teraz juz bawi sie Bartek to polecam Fisher Price a najbardziej garnuszek na klocuszek i szczeniaczka, Bartkowi podoba się tez taka ciężarówka z klockami i te klocki najbardziej (tylko teraz już chyba tego nie robią) Fisher Price ciężarówka wywrotka klocki + grati (915091030) - Aukcje internetowe Allegro
a z nowości lokomotywa a kuku - bardzo lubi jak te klocki mu akuku robią FISHER PRICE WESOŁY POCIĄG WESOŁE KLOCKI OKAZJA (911195336) - Aukcje internetowe Allegro
fisher jest drogi ale warto nawet coś używanego wykukać bo z obserwacji widzę że to zazwyczaj zabawki do których dzieci wracają nawet przez kilka lat...
ale poza tym to nie ma co przesadzać z ilością zabawek bo najlepsze zabawki to przecież łyżeczka, pilot, wąż od prysznica, pudełko od chusteczek, kapeć....;) (powiedziała mama która już nie ma gdzie trzymać zabawek hihi)
 
Ja to mam też bzika na tym punkcie. A dziecko najbardziej lubi stare opakowanie po chusteczkach:( W sklepie z zabawkami to mnie już znają prawie po imieniu. Zawsze coś kupię choćby malutkiego. Mój to mi portfel zabiera jak tam wchodzę "tylko coś zobaczyć" :D
 
Ja polecam

Kabel Firma Brak - koszt 1£ :-)

Myjka- koniecznie rozowa- koszt 1£ za 2 sztuki:-)

Zabranie grozi WRZASKIEM:szok::szok::szok:
 

Załączniki

  • DSC05353.jpg
    DSC05353.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 128
  • DSC05273.jpg
    DSC05273.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 127
Dla nas beznadziejne to jabuszko jako gryzka. Fakt dobrze sie trzyma w raczce ale to twardy plastik, a pozatym jest ciezkie i dziecko ma trudnosci w podnoszeniu na poczatku. Zamiast jablka gryzie to zielone cos.

no wiesz...ja na początku jak wzzięłam ten gryzak to też mówie kurcze ale cieżkie i jakie twarde. Nawet sama ugryzłam i mnie zęby rozbolały. A Zosi się podoba. Ma go doczepionego do maty, wkłada go do buzi i gada a ja mam ubaw po pachy:-D

a! idąc za myślą Moniki stwierdzam:
reka mamusi- bezcenna :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monka z raczej nei o to chodziło w założeniu tego wątku. Przede wszystkim został założony by doradzać i odradzać kupowanie różnych rzeczy dla dzieci. Nie było to kontynuowane na wyprawce, bo tam tego dużo i się traci. Więc złe nawyki naszych dzieci bawiących się np. kablem może sobie podarujemy by znów nie zaśmiecić niepotrzebnie wątku, który jest pożyteczny.
 
Do góry