reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam

Zgadzam sie z Ania bawienie się kablem stanowczo odradzam, to nie jest dobry nawyk:no::no:Nie zaśmiecajmy niepotrzebnie fajnego wątku, ja tu szukam inspiracji co kupić dla dziecka edukacyjnego, czegoś co dziecko cos nauczy:tak:Jak pan Metka jest the best:tak::tak:
 
reklama
Zly nawyk?? Wiecie co to nawyk?? Moze troche dystansu?? Dziecko nie potrzebuje calej masy ,,firmowych,,zabawek. Wazniejsza jest mama a nie kolejna zabawka, ktora i tak trafi do kosza. Zadna zabawka nie zastapi czasu poswieconego dziecku. One Edukacyjne sa tylko z nazwy.
Zabawki sa dla rodzicow a nie dla dzieci, tylko po to by dziecko grzecznie zajelo sie a mamusia mogla spokojnie poogladac kolejny odcinek tasiemca.
Lepiej zainwestowac w dystans i czas dla swojego dziecka !!!
No czekam na lincz:)
 
Nie chodzi o całą mase firmowych zabawek, firmowe zabawki są po prostu trwalsze, mocniejsze, przechodza odpowiednie testy, i doskonale wiem ze kawałek papierka nieraz jest fajniejsza niz super zabawka za 100zł ale nie kabel!!!W kablu jest prąd, a dziecko nie rozumie czy jest podłaczone czy nie!!To tak ja byś sie dała pobawić dziecku gniazdkiem bez kabli w środku, nastepnym razem włoży ci tam długopis i bedzie mu obojętne czy jest tam prad czy nie, znam to z własnego doświadczenia
A zabawka bawie sie z dzieciem a nie obok z kawa
 
Ja osobiscie nie polecam wózka Maxi Cosi Mura 4 strasznie skrzypi i nie da się bujać :) niby taka dobra firma a takie badziewie, w dodatku ciężki, ja żałuje zakupu i odradzam.
 
wątek ma być o tematyce polecam odradzam czy ty polecasz każdej mamie dać dziecku kabel?? tak to mamy rozumieć?


Nie droga aneczko! Dla mnie post powstal po to by moc sie pochwalic jakie to mam dla mojego dziecka zabawki. To jest moje odczucie!
Pokazujac zdjecia B. z kablem czy tam myjka , chcialam pokazac to co napisala Kaska , ze czasem kawalek papieru jest lepsza zabawka niz jakis bajer za 100zl.
Was stac na miliardy zbednych zabawek ale wielu nie stac. I co, taka matka ma sie czuc zle, ze nie jest w stanie zaspokoic potrzeb dziecka?? Tak to dziala, wystarczy male pojecie o psychice.
Dajecie telefony komorkowe, piloty ...a potem bedziecie uczyc dziecko, kiedy podrosnie ...niewolno!!! To jest ZLY NAWYK.
Z kablem Kaska masz pewnie racje, az tak szeroko nie spojzalam na ta ,,zabawe,,!
Dlaczego watek Zabawy z naszym dzieckiem nie rozwija sie ?? Dlczego watek przepisow naszych dzieci nie rozwija sie??

Zaraz bedzie- to nie dyskusje na to miejsce.

Ja poprosze o usuniecie mnie z tego forum mam sierpniowych- zablokowanie!!!
 
Nie droga aneczko! Dla mnie post powstal po to by moc sie pochwalic jakie to mam dla mojego dziecka zabawki. To jest moje odczucie!
Pokazujac zdjecia B. z kablem czy tam myjka , chcialam pokazac to co napisala Kaska , ze czasem kawalek papieru jest lepsza zabawka niz jakis bajer za 100zl.
Was stac na miliardy zbednych zabawek ale wielu nie stac. I co, taka matka ma sie czuc zle, ze nie jest w stanie zaspokoic potrzeb dziecka?? Tak to dziala, wystarczy male pojecie o psychice.
Dajecie telefony komorkowe, piloty ...a potem bedziecie uczyc dziecko, kiedy podrosnie ...niewolno!!! To jest ZLY NAWYK.
Z kablem Kaska masz pewnie racje, az tak szeroko nie spojzalam na ta ,,zabawe,,!
Dlaczego watek Zabawy z naszym dzieckiem nie rozwija sie ?? Dlczego watek przepisow naszych dzieci nie rozwija sie??

Zaraz bedzie- to nie dyskusje na to miejsce.

Ja poprosze o usuniecie mnie z tego forum mam sierpniowych- zablokowanie!!!



prosze cie nie obraząj sie,bo nie o to chodzi w forum
mamy sie wymieniać doświadczeniami,pomysłami i kłopotami

ja podobnie jak ty uwazam,ze nie kazdego stac na drogie zabawki
sama jestem tego przykładem bo ja nie kupuje takich zabawke,a te co ma moje dziecko chodzi mi o te firmówki akurat dostało od obcych mi ludzi(mikołaj u męża w pracy)niestacmnie na nie,dużo zabawek mam tez od koleżanek po ich dzieciach
i nikt nikogo blokowac nie bedze,bo to zrobić moze tylko admin,a niby za co za to ze powiedziałaś coś od siebie co czułas
 
Ale przeciez tu nie chodzi o to ze mamy tu pokazywac same super firmowe zabawki:eek::eek:Chodzi o to ze np. jak maggie nacieła sie na smoczku TT to przeciez ja idac tym przykladem tez ich np. nie kupie.
Watek miał pomoc w wyborze a nie robic komus przykrosc, zabawki ktore pokazalam, mam od dłuzszego czasu zbierałam na nie kazdy grosz, dlaczego, poniewaz garnuszek jest fakt drogi ale wytrzyma nawet trzesienie ziemi a zabawka kupiona z 4zl w jakims sklepiku dawno lezy rozgnieciona:confused2::confused2:
 
mnie tez nie stac na drogie zabawkiale nie odebrałam w ten sposób tego wątku

od czasu do czasu (na specjalna okazje) kupie coś Julce albo rodzinka pyta mnie co by sie dziecku podobało i wtedy wole żeby to było cos polecane przez inne mamy kóre przetestowały daną "firmówke" lub nie na swoich dzieciach

monika z nie złość sie, kazdy ma prawo do swojego zdania,

a takie żarty jak zabawa kablem/myjką/pilotem itp to dla mnie wcale nie jest zaśmiecanie wątku.
Forum to nie encyklopedia tylko miejsce gdzie każdy pisze to co uważa

tak mysle
 
mnie tez nie stac na drogie zabawkiale nie odebrałam w ten sposób tego wątku

od czasu do czasu (na specjalna okazje) kupie coś Julce albo rodzinka pyta mnie co by sie dziecku podobało i wtedy wole żeby to było cos polecane przez inne mamy kóre przetestowały daną "firmówke" lub nie na swoich dzieciach

monika z nie złość sie, kazdy ma prawo do swojego zdania,

a takie żarty jak zabawa kablem/myjką/pilotem itp to dla mnie wcale nie jest zaśmiecanie wątku.
Forum to nie encyklopedia tylko miejsce gdzie każdy pisze to co uważa

tak mysle
ja tez nie odebrałam go zle i uwazam ze to dobry pomysł zeby cos odradzic,bo nie zawsze mozna cos wypróbowac wczesniej
 
reklama
oj, ja tu nie zaglądałam a tu dyskusja...ja tez nie odebrałam jako zaśmiecanie uwagi o kablu i gąbce...bo u mnie dzieci też bawią się najchętniej takimi rzeczami - i wiem że z kablami trzeba uważać ale nigdy nie udało mi się zrobić tak, żeby Karol jak zaczął raczkować nie miał do nich dojścia - a zawsze to była najlepsza zabawka- pozostawało uważanie i pilnowanie...tylko w sumie nie wiem czy teraz ta wypowiedź nie zasmieca bo nic nie odradza i nic nie poleca:) podsumowując - wg mnie to moze po protu mogą tu współistnieć zarówno posty polecające firmowe zabawki jak i pomysły na zabawy za grosze? chyba że to na inny watek...

ai w sumie dobrze też że są takie zabawki że jednak dziecko się pobawi samo a ja w tym czasie może niekonicznie kawy sie napije ale spokojnie do ubikacji pójde albo jeść zrobie!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry