reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam - Odradzam

reklama
a ja bardzo polecam Tescowe pieluchy Baby Essentials-takie zielone. Cena 29.9 za 54 sztza rozmiar do 18kg(choc ostatnio kupilam za 26zł) wzorek fajny i co najwazniejsze mają strechowe boczki-jak w huggiesach praiwe. Wiec nie przeciekają nie smierdzą(jak np Dady) a cena miła.
Kupowalam wczesniej paczke tych pieluch GAGA tez w tesco ale jakies za duze byly. Wyciecia nie do konca spasowane a te zielone super!!!
 
a ja polecam pieluchy Auchanowskie-b.fajne, za 26 zł i mają z tyłu gumke-nawet huggiesy takiej nie mają:D
nazwa chyba baby COMFORT eco dry.
białe (nie kolorowe) ale co tam jak przyzwoite
 
Mąż dziś specjalnie pojechał do tesco po te chusteczki i były 2 paczki po 7 zł z groszami, nabrał pół koszyka (bo normalnie płacimy po 6zł) a przy kasie się okazało, że nie ma żadnej promocji i to cena za 1 paczkę:baffled:

Dziewczyny pisałyście kiedyś, że słoiczki po deserkach się nie wekują ponownie. No, nie dawało mi to spokoju i musiałam przetestowac. Okazało się, że jak najbardziej się wekują :tak: Testowałam na deserku bobofrut, ale one wszystkie są identycznie. Robiłam jak przy tradycyjnych słoikach - suche nakrętki, suche brzegi gwint. - no i nie było najmniejszego problemu z zawekowaniem.
 
reklama
cristalrose ale one mają tendencje do tego ze niby sie zawekują a puszczają. Ja nie testowałam bo ja pakuje jedzonko do takich sloiczkow po koncentratach na przykład, ale mojej mamie sie kilka takich typowo po deserkach sloiczkow nie zawekowało i przekładała
(a ona wprawe w wekowaniu to ma:D) Zresztą ja na tak długo nie robie. Zupki z mięsem to max na 3 dni.
wwwwwwwwooooooooowwwwwww cristal wlasnie zobaczylam na suwaczku jak pieknie Ci idzie walka z "wagą"!!!! gratki!!!
 
Do góry