reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam - Odradzam

Ja polecam chustę - Ida usypia po 5 minutach i elektroniczną nianię - gdyby nie ona chyba bym nerwicy dostała i ciągle biegała zaglądać do łóżeczka małej, bo cały czas mi się wydaje, że słyszę płacz dziecka.
A odradzam durne body zakładane przez główkę. Nie wiem, co mnie podkusiło, żeby to kupić i co za idiota zaprojektował coś takiego? chyba chciał tylko utrudnić życie biednym rodzicom .
 
reklama
A odradzam durne body zakładane przez główkę. Nie wiem, co mnie podkusiło, żeby to kupić i co za idiota zaprojektował coś takiego? chyba chciał tylko utrudnić życie biednym rodzicom .

Też na to pomstowałam na początku. Ale doszłam do wprawy :) Na szczęście Franek jest wyrozumiały i jak mi czasem zakładanie ubranka wolniej i nieporadnie idzie, to nie marudzi, tylko czeka cierpliwie.
 
Ja zrezygnowałam z zakładania tych badziewnych bodziaków i w ogóle je odłożyłam do osobnego pudełka. Na szczęście ubranek mam tyle (w większości podostawanych), że Ida i tak nie nadąża z zakładaniem wszystkiego. Ale przy następnych ubrankowych zakupach będę już mądrzejsza.
 
POLECAM soczewki day&night ciba vision. Super jest przy nocnych pobudkach widzieć swoje dziecko i nie działać po omacku :)
ODRADZAM soczewki pure vision baush&lomb. Niestety u mnie nie sprawdziły się jako całodobowe, wysychały i matowiały po dwóch nockach :)
 
odradzam: pampersy z Biedronki DADY - beznadziejne, sztywne i ocierają brzuszek
polecam: pampersy firmy pampers - wygodne, kwadratowe płatki kosmetyczne - super do mycia pupy po kupie
 
ODRADZAM
Chusteczki nawilżane Nivea Soft&Cream - suche i na maksa perfumowane, moją Basieńkę podrażniły

POLECAM
Chusteczki nawilżane Nivea Sensitive - u nas sprawdzają się rewelacyjnie, mokre i delikatne
 
ODRADZAM
Chusteczki nawilżane Nivea Soft&Cream - suche i na maksa perfumowane, moją Basieńkę podrażniły

POLECAM
Chusteczki nawilżane Nivea Sensitive - u nas sprawdzają się rewelacyjnie, mokre i delikatne

To u mnie odwrotnie ;) Sensitive dla mnie za suche. Soft&Cream były ok, ale najlepsze Pure&Fresh.

Odradzam chusteczki Pampers z aloesem. Okropnie perfumowane, do tego zostawiają mokrą i klejącą maź na skórze, ciężko wsmarować krem, bo się rozjeżdża.
 
To ja z zupełnie innej beczki ale może ktoś skorzysta
Polecam tabletki do zmywarki z LIDLA W5, ładnie myją naczynia a duża oszczędność w porównaniu z calgonitem, 40 tabletek kosztuje bodajże 16 zł.
 
reklama
a ja kupilem do zmywarki proszek - co prawda calgonit ale naprawde zadowolony jestem z niego - pierze super i swoja wydajnoscia mnie zaskoczyl - co prawda dalem 100zl za niego ale mam go prawie rok 0o a pranie prawie codziennie wstawiamy, i jeszcze na 2-3 miesiace wystarczy
Dodaje go 1 lyzke stolowa a jest go 3kg. Niby na opakowaniu pisze ze na 120 miarek ale nie sypie do pelna - dopiera sie super. Wydaje mi sie ze sie nie konczy :)

co do body - to my sobie bez niego nie wyobrazamy :D Zuzi to do 2 lat zakladalismy i nieraz teraz zakladamy - dla pewnosci ze jej plecki gole nie wyjda np podczas wariacji na dworze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry