reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam - Odradzam

Kupiłam jedną butelkę tomee tipee, Adaś sie krztusi, nie potrafi złapac tego smoczka, nie mamy tego problemu z Aventem.

Z pieluch polecam tylko Pampersy, testowałam rozne nawet chyba raz z Lidla kupiłam i zadne nie sa tak dobre jak Pampersy.
 
reklama
to ja dodam ze nie polecam stosować jako jedyne bo u nas po kilku dniach odparzyły, ale na zmiane np z huggiesami-zeby troche zaoszczedzic to jak najbardziej. Nie smierdzą przede wszystkim bo Dady mają nieciekawy zapach.
Widzialam w Biedronce tez pieluchy Tiffi albo jakos tak... Testowałyscie je??
Fitti, to sa pieluchy z cerata na zewnatrz, takze zdecydowanie NIE.
A u nas babydream nie odparzaja, nie wylatuja z nich kuleczki i jestem z nich MEGA zadowolona.
 
my wlasnie testujemy pieluchy DADA z biedronki. Nie jest to szczyt marzen - faktycznie sa troche sztywne i nie maja 'rozciagliwych tych motylkow z rzepem, jak maja Pampersy. Ale ogolnie moga byc. do stosowania na zmiane z lepsyzmi peiluchami.
Aha tylek miedzy posladkami nam sie odparzyl w pampersach premium care. ale to raczej nei wina pieluch tylko kleksikow, ktore mala strzelala z bączkami.
Pomogla maka ziemniaczana - krochmal do kapieli i na tylek w proszku, sudokrem, wietrzenie i czestsze niz zwykle zmienianie pieluch i po kupce mycie pod kranem z mydlem bambino.
 
Ostatnia edycja:
odradzam
smoczki lateksowe 0-6 msc firmy tomee tipee
beznadziejne!
plastikowa część duża, a sam smoczek - maciupeńki! mój mały nawet nie ma jak tego chwycić:no: pakowane po 2 kosztowały około 13 zł - stracone pieniądze.
 
witam.sprzedam 5puszek mleka bebilon pepti1. cena10zł za puszke plus 5zł koszt wysyłki. puszki nowe oryginalnie zapakowane, córka przeszła juz na bebilon 2 a zapas 1 został. kontakt justw42@wp.pl
 
Polecam:cool::
* pieluszki pampers (tylko ona mi Amandy nie uczulały więc z Martynka innych nie próbujemy )
* kosmetyki: do kąpieli -Balneum Baby Basic i emulsję do ciała (zamiast oliwki) Balneum Intensiv -skóra po tych kosmetykach jest gładziutka
*Kojący krem przeciw odparzeniom Nivea Baby ( mu udało się ładnie wygoić pupę Martynki gdy bepanthen zawiódł)
*leżaczek bujaczek Fisher Price (wibracje szybko usypiają malutka ale niestety nie działa to na nią gdy ma kolkę)
*śpiworek do spania zamiast kołderki (dziecko się nie rozkopuje)

jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to napisze..
 
reklama
Do góry